Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crash Bandicoot N. Same Trilogy - Naughty Dog wzruszone efektami

5 postów w tym temacie

„Przypomnijmy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składa się na pierwszą część serii, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, a także Crash Bandicoot: Warped w zremasterowanych wersjach.”

Eeee, tu chyba znowu coś poszło nie tak... Powinno raczej być „...na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składają się: pierwsza część serii...” itd.

Ewentualnie „składa się z pierwszej części..." itd.

W bieżącej formie zdanie nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„Przypomnijmy, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składa się na pierwszą część serii, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, a także Crash Bandicoot: Warped w zremasterowanych wersjach.”

Eeee, tu chyba znowu coś poszło nie tak... Powinno raczej być „...na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składają się: pierwsza część serii...” itd.

Ewentualnie „składa się z pierwszej części..." itd.

W bieżącej formie zdanie nie ma sensu...

Myślę, że to walka z wiatrakami, ale może w końcu ktoś inny niż czytelnicy gramu, zobaczy te babole. Jak do tej pory, ani autorka, ani nikt z pracowników gramu nawet nie myśli, aby przeczytać tu cokolwiek z uwzględnieniem zachowania polskiej pisowni.

Nie zmienia to faktu, że brak reakcji skłania nas do myśłenia, że serwis nie ma nic przeciwko, aby pojawiały się tu bez przerwy teksty z rażącymi błędami.

Dziś już widziałem tu w sumie 4 byki od jednego autora w różnych tekstach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj i znowu hejt na Panią Kasię, no tak już chyba zostanie i to aż do momentu gdy Pani Kasia faktycznie zacznie pisać po polsku :). Ja głupi myślałem, że to Naughty robi remaster, a tu takie zdziwienie.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, MisioKGB napisał:

Oj i znowu hejt na Panią Kasię, no tak już chyba zostanie i to aż do momentu gdy Pani Kasia faktycznie zacznie pisać po polsku :). Ja głupi myślałem, że to Naughty robi remaster, a tu takie zdziwienie.

Hejt to to raczej nie jest. Jedynie wskazywanie nagminnych przeoczeń, błędów i pomyłek, jakie pojawiają się w tekstach Pani Katarzyny. Elementów, których z powodzeniem można byłoby uniknąć po jednorazowym choćby uważnym przeczytaniu tekstu przed opublikowaniem.

A swoją drogą to i ja początkowo myślałem, że za zremasterowaną wersję odpowiada Naughty Dog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować