• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
DracoBart31

Pojawiające się i znikające okna na pulpicie

Pytanie

Witam wszystkich,

Od niedawna mam pewien dziwny, nieco irytujący problem ze swoim stacjonarnym sprzętem. Mianowicie na dosłownie 1 sekundę, góra 2 znikąd pojawia się małe okno na ekranie, po czym znika. Nie wyświetla się tam w zasadzie nic - wydaje mi się, że jest ono białe, ale nie jestem w stanie dokładnie określić czy to ładujący się wiersz poleceń czy cokolwiek innego. Po prostu czas jest zbyt krótki. Nie mam zielonego pojęcia z czym miałoby to być związane, albo co miałoby być tego źródłem. 

Będę wdzięczny za każdą możliwą pomoc z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 30.05.2017 o 22:39, DracoBart31 napisał:

Witam wszystkich,

Od niedawna mam pewien dziwny, nieco irytujący problem ze swoim stacjonarnym sprzętem. Mianowicie na dosłownie 1 sekundę, góra 2 znikąd pojawia się małe okno na ekranie, po czym znika. Nie wyświetla się tam w zasadzie nic - wydaje mi się, że jest ono białe, ale nie jestem w stanie dokładnie określić czy to ładujący się wiersz poleceń czy cokolwiek innego. Po prostu czas jest zbyt krótki. Nie mam zielonego pojęcia z czym miałoby to być związane, albo co miałoby być tego źródłem. 

Będę wdzięczny za każdą możliwą pomoc z tym problemem.

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przeskanowanie komputera jakimś antywirusem.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 1.06.2017 o 11:24, doctorwho napisał:

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to przeskanowanie komputera jakimś antywirusem.

Zrobiłem dokładny skan przy użyciu MalwareBytes i znalazło jakieś 4 trojany, więc usunąłem. Ale nawet po usunięciu dalej działo się to samo. Wydaje mi się, że pomocne (i skuteczne!) okazało się wywalenie AMD DualCore Optimizer. :)

Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować