Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Horizon: Zero Dawn - liczby jak na hit przystało

9 postów w tym temacie

Tak jak mówiłem, hit, pytanie tylko czy również System Seller? Czy robili jakieś bundle  PS4 z Horizonem? Jeśli tak to ile takich się sprzedało? Jak wzrosła liczba sprzedanych PS4 w okresie przed i popremierowym i czy w międzyczasie wyszła również inna równie dobra gra na PS4, która również mogła podgonić sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki hit, że w miesiąc po premierze o grze wszyscy zapomnieli. Ja grę przeszedłem, ale już pod koniec gra bardziej mnie wkurzała a jak zobaczyłem jakiegoś większego robota to w głowie było "o ja ... znowu 1432 strzały, 7645 pułapki". Pod koniec omijałem misje poboczne. Niestety z perspektywy czasu Far Cry Primal > Horizon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, TobiAlex napisał:

Taki hit, że w miesiąc po premierze o grze wszyscy zapomnieli. Ja grę przeszedłem, ale już pod koniec gra bardziej mnie wkurzała a jak zobaczyłem jakiegoś większego robota to w głowie było "o ja ... znowu 1432 strzały, 7645 pułapki". Pod koniec omijałem misje poboczne. Niestety z perspektywy czasu Far Cry Primal > Horizon.

Ta, ale weź pod uwagę parę rzeczy.

*To jest mimo wszystko nowe IP.

*Sprzedało się powyżej 3,5 mln sztuk kopii.

*To chyba więcej kopii niż Quantum Break i Sunset overdrive razemwzięte w takim samym przedziale czasowym, a to jest poważny cios dla konsoli MS. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TobiAlex napisał:

Taki hit, że w miesiąc po premierze o grze wszyscy zapomnieli. Ja grę przeszedłem, ale już pod koniec gra bardziej mnie wkurzała a jak zobaczyłem jakiegoś większego robota to w głowie było "o ja ... znowu 1432 strzały, 7645 pułapki". Pod koniec omijałem misje poboczne. Niestety z perspektywy czasu Far Cry Primal > Horizon.

??? Wybacz ale ty kamieniami rzucałeś? Na najwyższym poziomie bez problemu masakruje się te robociki odpowiednimi strzałami i sprzętem. Korzystałem wyłącznie z łuków lin i pułapek. W miesiąc po premierze jeszcze ogrywałem grę, zakupiona na premierę. Gra jest graficznym i muzycznym killllleeerem. Grafika masakruje a dźwięk wgniata w fotel w szczególności na porządnych kolumnach i amplitunerze :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:
TobiAlex napisał:

Taki hit, że w miesiąc po premierze o grze wszyscy zapomnieli. Ja grę przeszedłem, ale już pod koniec gra bardziej mnie wkurzała a jak zobaczyłem jakiegoś większego robota to w głowie było "o ja ... znowu 1432 strzały, 7645 pułapki". Pod koniec omijałem misje poboczne. Niestety z perspektywy czasu Far Cry Primal > Horizon.

??? Wybacz ale ty kamieniami rzucałeś? Na najwyższym poziomie bez problemu masakruje się te robociki odpowiednimi strzałami i sprzętem. Korzystałem wyłącznie z łuków lin i pułapek. W miesiąc po premierze jeszcze ogrywałem grę, zakupiona na premierę. Gra jest graficznym i muzycznym killllleeerem. Grafika masakruje a dźwięk wgniata w fotel w szczególności na porządnych kolumnach i amplitunerze :) 

Grafika? Ok, ale pomyśl jak to by wyglądało, gdyby ta gra wyszła na PC. Więc to tak naprawdę żaden wyznacznik. I co, na tym najwyższym poziomie trudności masakrowałeś te robociki 3 strzałami, czy też może 15 strzał, 10 lin, 5 pułapek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dobra, ale czegoś jej brakowało, tylko nie wiem czego. Nie wywołała we mnie jakiegoś mega poruszenia, a pod koniec się trochę zmuszałem by ją dokończyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować