Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Dirty Harry - Brudny Harry i jego Magnum powracają by zaprowadzić porządek w LA

8 postów w tym temacie

Czy lubiliście Harrego Callahan`a ?? Słynnego porucznika policji Los Angles i jego "armatę" ???
Napewno znacie tego człowieka-legendę, w te rolę wicielił się znany i lubiany człowiek z mocnym głosem, tak to Clint Eastwood, po co to piszę?? bo panowie z Warner Bros. Interactive szykują dla nas wucieczkę do miasta aniołów
jako Harry Callahan, tak to nie żart Dirty Harry wyjdźie na konsole PS3 i XboX 360, i prawie na pewno na PC nie wierzycie? obejrzycie zwiastun :P http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że gra bedzie to wiedziałem juz dawno bo na Hyperze było. Cóż.... film, a właściwie seria filmów, nawet fajna. Szkoda nie obejżeć bo juz klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto info ze stronki producenta:




To be published by Warner Bros. Interactive Entertainment for next-generation consoles

Warner Bros. Interactive Entertainment has selected The Collective to develop video games based on the Dirty Harry film franchise, which are being produced in partnership with Clint Eastwood''s Malpaso and The Tehama Companies. The companies will bring the legendary character "Dirty Harry" Callahan to life on next generation consoles.

Warner Bros. Interactive Entertainment is working with The Collective on the development of the first installment of the game franchise with an original Dirty Harry storyline. Academy Award® winning director, producer and actor Clint Eastwood will consult on key creative and design aspects of the game while lending his voice and likeness to his renowned role of police detective Harry Callahan.

niestety ekipa The Collective nie może się pochwalić wielkimi produkcjami, ostatnio natomiast z ich pracowni wyszedł dość dobry i cieszący się dobrą sławą produkt o nazwie Marc Ecko`s Getting Up
gra traktująca o "zawodzie" grafitti :)

oto link do stronki twórców, niestety nie liczcie na screeny, ich jeszcze nie ma :( http://www.collectivestudios.com/games/dirtyharry.asp
ale gra zapowiada się wyśmienicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko mi spodobał sie trailer z nowego CDA :) Clint Eastwood jest moim ulubionym aktorem i z przyjemnoscia zagram w gre na podstawie filmów z jego udziałem. Mam nadzieje tylko ze bedzie reprezentowała wysoki poziom, a nie kolejna słaba produkcja na podstawie filmu. Poczekam na kolejne informacje z wypiekami na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 20:20, Bajuj napisał:

Widze ze nie tylko mi spodobał sie trailer z nowego CDA :) Clint Eastwood jest moim ulubionym
aktorem i z przyjemnoscia zagram w gre na podstawie filmów z jego udziałem. Mam nadzieje tylko
ze bedzie reprezentowała wysoki poziom, a nie kolejna słaba produkcja na podstawie filmu. Poczekam
na kolejne informacje z wypiekami na twarzy.

no bo jest na co czekać :P już się nie mogę doczekać żeby wpaść do banku i rozwalić gości za pomocą morderczego magnuma :) wuahahahahaha strzeżcie się niegodziwcy Harry is back :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować