Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 gier, które marzymy ujrzeć na E3 2017

8 postów w tym temacie

To ja przekleję mój post z tematu ME Andromeda:

 

Osobiście chętnie zobaczyłbym Guardians of the Galaxy na bazie serii ME.

W ME chciano chyba dać za dużo swobody i niepotrzebnych możliwości (typu romanse i orientacje seksualne) a tu potrzeba ciekawych bohaterów i interesującej fabuły (co pokazała seria 'Wiedźmin"). Strażnicy to wszystko mają i w połączeniu z mechaniką z ME moglibyśmy dostać na prawdę fajną grę.

Ostatecznie można by też poeksperymentować z formułą i ze składem i oprzeć grę na komiksach z serii New Gruad, w których do Strażników dołączają Kity Pryde z X-Men, Agent Venom i The Thing z Fantastycznej Czwórki. Ech, taką grę brałbym w ciemno.

 

Ponoć w produkcji są jakieś gry o Avengers i o GotG od chyba twórców Tomb Raidera? Może to pokażą na E3?

Fajnie by było, gdyby wrócił Ryman oraz PoP ale tutaj byłby zbyt dużym zagrożeniem dla AC, więc nie ma szans.

Hmmm... może nowy, pełnoprawny Crash Bandicot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest potwierdzone że nie będzie Death Stranding. Z nowego Splinter Cell bym się ucieszył Blacklist było naprawde dobrą grą, i jeszcze chciał bym zobaczyć Homeworld 3 ;)

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fang napisał:

Jest potwierdzone że nie będzie Death Stranding.

To prawda, niestety takie rzeczy wypływają na ostatnią chwilę i nie bardzo jest sposobność, żeby je już skorygować. I tak wstrzymywałem się z tym artykułem niemal do samego rozpoczęcia targów, ale jak widać - niewiele to pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie. 

Wolfenstein : The New Order to jeden najlepszych  fpsów ostatnich lat wiec czekam na kontynuacje najbardziej. Chętnie zobaczyłbym też nowego Prince of Persia od Ubi jak i Raymana 4. Co dalej? Dragon Age 4 ( jeśli wróci to bardziej klasycznych rozwiązań w stylu Origins), nowego Killzone'a ( choć po Horizon raczej nie ma na to szans), Alien : Isolation 2 (marzenie),  XCOM 3.

Z tych potwierdzonych bardziej lub mniej to czekam na więcej informacji o The Last of Us 2, RDR 2, nowym Assasynie, God of War, CoD WW2 czy wreszcie Cyberpunku od Redów. 

E3 2017 zapowiada sie interesująco wiec pozostaje czekać do jutra na pierwszą konferencje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na imprezie nie będzie CD Projekt RED więc Cyberpunk 2077 można wykreślić. Z oficjalnego forum spółki: Na E3 nie będziemy mieć stoiska, nie planujemy nic pokazywać ani ogłaszać.

Edytowano przez Lossentur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lossentur napisał:

Na imprezie nie będzie CD Projekt RED więc Cyberpunk 2077 można wykreślić. Z oficjalnego forum spółki: Na E3 nie będziemy mieć stoiska, nie planujemy nic pokazywać ani ogłaszać.

Na E3 nie muszą być i nie muszą posiadać swojego stanowiska. Wystarczy, że zaprezentują jakąś zajawkę na prezentacji Sony lub M$. Ale też obstawiam, że z tematem ruszą dopiero w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować