Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project CARS 2 - data premiery ujawniona

3 posty w tym temacie

Jeszcze troszkę i będą edycje za 20 tysięcy skala modelu 1:8. No jakaś masakra. Rozumiem żeby to chociaż jeździło :P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz brawa dla Pani Kasi.

Jak nie ładuje bykami w tekstach, to tym razem, przynajmniej według niej, informacja o edycjach kolekcjonerskich jest najnowszą wiadomością ujawnioną dziś wraz z datą premiery.

Otóż nie i najwyższy czas się obudzić. Edycje kolekcjonerskie zostały ujawnione już 9 maja wraz z ilustracjami i prawdopodobnymi cenami.

Dałbym sobie również rękę uciąć, że czytałem na ten temat właśnie w tym serwisie, bo innych nie odwiedzam... Ale dziwnym trafem po tagach nie znajduje teraz takiego newsa - chyba ktoś sprawę zatuszował, żeby teraz narobić sensacji.

Kolejna sprawa, to ta "największa kolekcjonerka" ma swoją nazwę ULTRA EDITION. Czytając to zacząłem myśleć, że zaraz wyliczy tu Pani minimum kilka innych wersji, a jest ich całe 2...

 

Jako wieloletniemu użytkownikowi serwisu jest mi przykro, w związku z tym co się tu wyrabia i brakiem reakcji w stosunku do Pani Katarzyny.

Jako, że nic się tu od dłuższego czasu nie dzieje i osobnik pokroju Pani K. ma przyzwolenie na pisanie tego typu tekstów z MASĄ BŁĘDÓW, to przestało mi zależeć na posiadanym tu od wielu lat koncie.

Z czystym sumieniem mogę więc napisać, że serwis coraz bardziej schodzi na psy, a czytanie newsów od Pani K. wzbudza politowanie.

 

Jeśli jedyną rzeczą jaka się tu zmieni, to jedno konto mniej na tym serwisie, to będę miał przynajmiej pewność którym palcem pożegnał się ze mną gram.pl.

Szkoda słów na dalsze pisanie i czekam na rozwój wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować