Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Śródziemie: Cień Wojny z trailerem fabularnym

5 postów w tym temacie

Moja kobieta krzyczała, żebym ściszył, bo jakieś horrory i muzyka straszna, ale nie ściszyłem! Bo trailer piękny i muzyka wspaniała, zakochałem się <3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie ale Sauron w materialnej postaci? Coś mi mówi, że nieco nagięli fabułę LotR bo widać też, że zdobył jedyny pierścień. Po za tym czy pod konieć nie widać przypadkiem Balroga? Znaczy się to na pewno jest Balrog ale jakoś tak bez ognistego bicza i mrocznego wyglądu to wygląda jak tylko ognisty demon wzorowany na Balrogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koNraDM4 napisał:

Zapowiada się świetnie ale Sauron w materialnej postaci? Coś mi mówi, że nieco nagięli fabułę LotR bo widać też, że zdobył jedyny pierścień. Po za tym czy pod konieć nie widać przypadkiem Balroga? Znaczy się to na pewno jest Balrog ale jakoś tak bez ognistego bicza i mrocznego wyglądu to wygląda jak tylko ognisty demon wzorowany na Balrogach.

No a co jest nie tak z Balrogiem? Trochę ich bło, wieć to nie musi być ten sam, który walczył z gandalfem. A akcja gry dizeje sie sporo przed Trylogią, więc może i przed tym jak Isildur pokonał Saurona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NemoTheEight napisał:

No a co jest nie tak z Balrogiem? Trochę ich bło, wieć to nie musi być ten sam, który walczył z gandalfem. A akcja gry dizeje sie sporo przed Trylogią, więc może i przed tym jak Isildur pokonał Saurona

To prawda, balrogi to jest rasa, a nie konkretne jedneindywiduum. Co do Saurona jest niemożliwe, aby w tamtej chwili był w 100% materialny ... akcja gry ma miejsce pomiędzy Hobbitem, a LotR, więc pierścień jest w posiadaniu Bagginsa, jednakże ten fragment może dotyczyczyć przeszłości (tak samo jak scena wręczania pierścienia władzy człowiekowi przez Saurona-elfa). Sauron jest widoczny na trailerze jako duch kładący kulę na postumencie (jest ona częścią wszyskowidzącego oka), może odzyska na moment fizyczną postać, ale na pewno nie zdobędzie jedynego pierścienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować