Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard - nowe oferty pracy i plotki o nowej strzelance

7 postów w tym temacie

Jeff Kaplan jakiś czas temu powiedział, że kampania single player nie jest w planach na bliższą i dalsza przyszłość, pewnie szukają kogoś do Destiny na PC, robią za pośrednika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to co dzieje się na ryku szczerze wątpię czy jakaś firma przebije CD-Projekt Red. Nie chce żeby mój post odbił się falą 'hejtu', ale gdy zagrałem w Wiedźmina: Dziki Gon + dodatki myślę że przebić RED'ów to rzecz praktycznie niemożliwa. Chyba że sami podniosą swój geniusz na jeszcze wyższy poziom. Na to zresztą liczę i czekam na Cyberpunka.

Jeśli chodzi o Blizzarda... brak słów. Dziwie się, że mimo wszystko jedyna produkcja która im naprawdę wyszła to StarCraft II. Cała reszta fabularnie leży i kwiczy. Porażką było właśnie Diablo III. Marka tak genialna i kultowa. Wizualnie i dźwiękowo majstersztyk. Fabularnie... dno... jest po prostu nudna.

Jeżeli znów mają zamiar stworzyć coś podobnego do Overwatch to jest mi po prostu przykro jak taka firma jak Blizzard może jeszcze upaść. Produkty są 'kasowe'. Do tego nie mam wątpliwośći. Szkoda, że dziś tylko to się liczy, a twórcy z pasji zrezygnowali dla cyferek na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khalid, Twój post nie odbije się falą hejtu, ale na miłość boską, LUDZIE - przestańcie już z tym CDP-RED. Gdzie nie wejdę to pod każdym tematem nie ważne jakiego studia by dotyczyło - CDP RED. CDP RED to, CDP RED tamto i sramto. Jasne, zrobili rewelacyjnego Wiedźmina 3, dodatki miód, pokazali że stara szkoła robienia dodatków nadal może się opłacać jak robisz to dobrze, ale gloryfikowanie i wychwalanie pod niebiosa ich "geniuszu" wszędzie i za wszystko jest co najmniej śmieszne. Życzę im jak najlepiej i czekam na kolejne ich gry, ale należy pamiętać, że czas nie zatrzymał się w dniu wydania W3 i od tamtej pory na świecie pojawiło się wiele równie dobrych gier. W naszym kraju obserwuję już wręcz kult CPD-RED, co nie powiedzą i nie zrobią to święte, mimo że Gwint jest wtórny i nudny jak 9 / 10 mobilnych karcianek, które zalegają w Google Play ale nie wolno na niego złego słowa powiedzieć bo to CDP RED. Nie wspominając już, że Gwint ma tylko ułamek procenta graczy jaki gra w inne karcianki. A póki co na świecie b. ciepło przyjęto Wiedźmina 3, pozostałe części nie są aż tak popularne, a na pewno żadna z tych gier nie jest wielbiona tak jak w Polsce. Bądźmy dumni, że z naszego kraju wyszło coś tak fantastycznego, ale nie przeginajmy z tworzeniem wręcz nowej wiary... bo można się porzygać. 

Jadąc dalej...

Jasne, Warcraft przyciągający od ponad 20 lat fanów jest z nudną i monotonną fabułą... a nie czekaj, w warcrafcie trzeba samodzielnie czasem czytać i myśleć :) Diablo od pierwszej części nigdy nie miało mocnej strony fabularnej, co najwyżej mocno średnią, która dopiero uzupełniona książkami była na prawdę przyzwoita. Overwatch ma fajne tło fabularne, szkoda tylko, że nie chcą go zgłębić kampanią dla solo graczy, która przedstawiałaby historię poszczególnych bohaterów, chyba uznali, że wypuszczane animacje zrobią to dobrze, ale pozostaje pewien niesmak, że o większości bohaterów wiadomo w sumie niewiele. Ja się tylko boję, że oni porzucą robienie gier, które znamy dotychczas i zaczną wypuszczać co raz więcej gier overwatcho podobnych. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Khalid napisał:

Patrząc na to co dzieje się na ryku szczerze wątpię czy jakaś firma przebije CD-Projekt Red. Nie chce żeby mój post odbił się falą 'hejtu', ale gdy zagrałem w Wiedźmina: Dziki Gon + dodatki myślę że przebić RED'ów to rzecz praktycznie niemożliwa. Chyba że sami podniosą swój geniusz na jeszcze wyższy poziom. Na to zresztą liczę i czekam na Cyberpunka.

Jeśli chodzi o Blizzarda... brak słów. Dziwie się, że mimo wszystko jedyna produkcja która im naprawdę wyszła to StarCraft II. Cała reszta fabularnie leży i kwiczy. Porażką było właśnie Diablo III. Marka tak genialna i kultowa. Wizualnie i dźwiękowo majstersztyk. Fabularnie... dno... jest po prostu nudna.

Jeżeli znów mają zamiar stworzyć coś podobnego do Overwatch to jest mi po prostu przykro jak taka firma jak Blizzard może jeszcze upaść. Produkty są 'kasowe'. Do tego nie mam wątpliwośći. Szkoda, że dziś tylko to się liczy, a twórcy z pasji zrezygnowali dla cyferek na koncie.

No nie wiem ;]. Nowa Zelda rozgromiła Wieśka bez grama potu. Ja cenie gameplay nad fabułe i dlatego Wiesiek u mnie leży i kwiczy. Gameplayowo jest słaby. Z tego powodu uwielbiam też Blizzarda. Ich gierki może proste ale bardzo  miodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, hydzior napisał:

No nie wiem ;]. Nowa Zelda rozgromiła Wieśka bez grama potu. Ja cenie gameplay nad fabułe i dlatego Wiesiek u mnie leży i kwiczy. Gameplayowo jest słaby. Z tego powodu uwielbiam też Blizzarda. Ich gierki może proste ale bardzo  miodne.

Pogralem chwile w ta nowa zelde i jakby mi ktos teraz wszedl do pokoju, dal switcha, zelde i kazal grac, to by dostał kopa na wyjazd jeszcze. Nawet za darmo nie chcem chlamu, naprawde nie wiem czym sie Ci dziwni ludzie podniecaja w tej zeldzie.

A co do blizza i tutejszych komentarzy to naprawde nie wiem czy sie smiac czy plakac, gdy ktos zarzuca brak glebszej fabuly w grach typu H&S i FPS nastawionym na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować