Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin''s Creed: Origins - data premiery, platformy, zmiany w rozgrywce

10 postów w tym temacie

Czy tylko ja mam wrażennie, że Ubisoft zagubił gdzieś sens całej rozgrywki? Wszystkie poprzednie części polegały na odtwarzaniu wydarzeń i poszukiwaniu informacji z przeszłości zapisanej w pamięci genetycznej. Wyjątkiem było Liberation gdzie nagrane i zmodyfikowane wspomnienia zostały wydane jako gra komputerowa. Teraz dostaniemy wybory moralne i możliwość wpływania na wydarzenia? Co będzie dalej? Wyciąganie Fragmentów Edentu z Helix 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi już dawno powinno wywalić tego całego Animusa, bo to była kompletna głupota. Mam tylko nadzieje, ze akcji we współczesności/teraźniejszości nie będzie lub będzie jej jak najmniej.

Poza tym ta część ma opowiadać o początkach Bractwa Assasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie mają bekę ze stwierdzenia, i to prosto z ww. czasopisma, że gra lepiej chodzi na Scorpio niż na PC. Wyczuwam klęskę optymalizacji jak to miało miejsce przy Unity (moim ukochanym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MisioKGB napisał:

Na necie mają bekę ze stwierdzenia, i to prosto z ww. czasopisma, że gra lepiej chodzi na Scorpio niż na PC. Wyczuwam klęskę optymalizacji jak to miało miejsce przy Unity (moim ukochanym).

Przecież to zwykła propaganda i reklama Scorpio, wszak tak samo mówili przy okazji "Śródziemie Cień Wojny", który też ma być tworzony z myślą o Scorpio i myślę, że zmiana premiery gry jest z tym ściśle powiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy postanowili już na dobre zakłamać fakty historyczne dotyczące asasynów. Starożytny Egipt i początki zakonu? No, no.

I dajmy sobie spokój z tym RPG akcji. Po prostu gra akcji/przygodowa i tyle. Żadnego RPG w Assassin's Creed nigdy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale te ceny...

Ok. 400 zł, żeby mieć kompletną grę?

Tak się boją przejęcia przez Vivendi, a takie zagrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować