• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Feave

Problem z klawiaturą Motospeed ck104 spam przycisków

Pytanie

Witam! Pozwolę sobie przekopiować tekst z innej strony, ponieważ tam nie odpowiedzieli mi na pytanie.

Ostatnio pojawił się problem w mojej klawiaturze Motospeed ck104. Otóż cały pas począwszy od klawisza Tylda "`" poprzez backspace, dalej instert, home i page up, aż do num lock, '/', '*', i '-' po prostu robi mi jeden wielki SPAM. Tak jakby wszystkie klawisze były naraz wciśnięte i tak sobie leci. Gdy kliknę inny dowolny klawisz spoza tego paska klawiszy, które robi spam, to nagle ustępuje. Nie ma spamu, ale za to żaden z tych klawiszy po prostu nie działa. Nigdzie nie spotkałem się z takim problemem, a na gwarancję musiałbym czekać koło 3 miesięcy, a nie mam czasu tyle czekać. Zanim oddam w ręce fachowca chciałbym poznać waszą opinie, może jakieś porady. Może po prostu okazać się, że to jakaś błahostka, a ja o tym nie wiem. Klawiatura była raz "kropnięta" jakimś kisielem czy coś tam przez dziewczynę brata, ale to było jakieś pół roku temu i był ten sam problem. Poczyściłem i działało normalnie, aż do teraz. Próbuję już robić wszystko, ale nic nie daję nawet najmniejszego efektu. Dodam tylko, że czasem zdarzy się, że nie spami mi wszystkimi klawiszami od tyldy, aż do minusa na numerycznej, tylko wpisuje te znaki "67890-=". Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Najwyżej udam się z tym problemem do naprawy.

A więc też udałem się do gościa i stwierdził, że switche są w porządku, ale może coś być nie tak z procesorem.
Czy to faktycznie może być wina procesora? To w takim wypadku klawiatura nadaje się już tylko na śmietnik? Rozumiem, że jest to chińska klawiatura, ale jednak swoje kosztowała i ciężko będzie ją wywalić na śmietnik. Dodam jeszcze, że po podłączeniu klawiatura na jakiś czas działa normalnie. Dopiero po jakimś czasie jej odwala. Gdy puknę w klawiaturę to rzadko, ale zaskakuje na moment gdy nie robi spamu, a po chwili znów zaczyna zabawę. Za wszelkie odpowiedzi dziękuję. Pozdrawiam, Marcin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować