Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: co za pokaz! Wolfenstein II: The New Colossus wykracza poza wyobraźnię

9 postów w tym temacie

Czekałem czekałem i sie doczekałem. Teraz tylko dotrwać do października. Cały ten ponad 8 minutowy film kopie zadki i jak uważałem New Order za jeden z najlepszych fpsów ostatnich lat tak New Colossus zapowiada sie genialnie. Jeśli w tym roku nie ukaże sie God of War to obok Assasin's Creed Origins ( czy tylko ja tu widzę Horizon Zero Down?) najważniejsza premiera dla mnie w tym roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera juz dawno nie czekałem na tyle gier, Kingdom come, Battlefront 2, Elex, a teraz jeszcze nowy wolf. 

New order i old blood to zdecydowanie najlepsze shootery w jakie gralem w ostatnich latach, nic wiec dziwnego ze new colossus to bedzie must have.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt epickie, nie ogarniam. Blazkowiczowi taka rozwałka tylko i wyłącznie służy, z akcji na akcje staje się coraz młodszy, ale to nic hehe :). Wiecie co mi to przypomina? 2 Sezony Człowieka z Wysokiego Zamku. Nawet kiedyś pisałem o tym jakby to nowego Wolfa zrobili w Stanach, które są pod okupacją nazistów. No i tak to sobie wymarzyłem no i tak będzie, czego chcieć więcej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie zacna rozwałka. Teraz nawet w PS+ jest promo na New Order oraz New Blood. Czas najwyższy, aby nadrobic zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować