Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: Microsoft "dumny" z ceny Xboksa One X. Patchter: - jest za wysoka

13 postów w tym temacie

Tyle czekania, wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowanie.

Najbardziej chaotyczna konferencja z dotychczasowych.

Pachniało desperacją. Mamy 42 gry i co z tego ?

Zasypywanie gierkami, z których większość jest słaba + zamieszanie, które gry są exami na Xboxa, które nie sprawiało słabe wrażenie.

Najmocniejsza konsola, ślicznie wszystko wygląda i działa, ale po co wydawać 500$ ??

Nie ma gier wartych tego zakupu.

Dopiero co namawiali do zmiany na Xbox One S i teraz ktoś miałby się znowu przesiąść na Xbox One X ??

Naprawdę ?

Brak gier, które sprawiłyby, żeby ktoś kto jeszcze nie ma Xbox One wydał te 500$.

Jest moc i gry na Xbox One X wyglądaja pięknie, ale brak gier, brak gier i jeszcze raz brak gier, dla których warto wydać tyle kasy.

Różnice pomiędzy wcześniejszymi wersjami Xboxa a nadchodzącym Xbox One X jest chyba niewystarczającym argumentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem jakieś konsoli. Po rozpoczeciu konferencji i po pokazaniu nowego Xbox naprawdę miałem ochotę wydać te 2tys na mocną konsole. Niestety potem ten hajp opadł głównie przez to że ta konsola nie ma gier które mogłyby zachęcić PCtowego gracza do jej zakupu. Tak jak przed konferencją miałem wątpliwości tak teraz wiem ze PS4 to jedyny wybór. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stack_Black napisał:

Microsoft zniszczyl juz calkowicie swoja marke , tak jak zniszczyl Nokie . Do tego dodam ze za max poltora roku zobaczymy Ps5 . Microshit jest juz nie do odratowania.

Zdradze Ci tajemnice, tylko nikomu nie powtarzaj. Nokia zniszczyła sie sama i Microsoft naprawde nie musiał im w tym pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co teraz. Świetnie, że ta konsola będzie taka mocna, ale jak mam ją kupić jeśli niedługo sony zacznie mówić o konsoli nowej generacji? I wtedy będzie to konsola równa Xbox One X czy dużo lepsza? Kolejna rzecz. Microsoft wydając grę na swojej konsoli musi brać pod uwagę wszystkie jej wersje oraz najprawdopodobniej już pc. Gdyby chodziło o jakiegoś exa tylko dla XoneX to mogliby naprawdę wycisnąć z niej wszystkie soki. W przypadku gier multiplatformowych wiemy, że jest inaczej. Jeszcze co innego gdyby było tylko XoneX i Pc. Ale tych wersji xboxa jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TigerXP pod koniec zywotnosci nokia miala bardzo silna lumie ktora byla rozchwytywana , wiec micro odkupil juz rozdmuchana marke na caly swiat a i tak dali du*y , wiec twoja tajemnica jest malo przemyslana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Stack_Black napisał:

TigerXP pod koniec zywotnosci nokia miala bardzo silna lumie ktora byla rozchwytywana , wiec micro odkupil juz rozdmuchana marke na caly swiat a i tak dali du*y , wiec twoja tajemnica jest malo przemyslana. 

Nokia zaczela sie sypac dlugo przed tym jak kupil ich micro, wydawali system na N9 i w dniu premiery zapowiedzieli ze nie beda go juz wspierac, konkurencja sie rozwijała, a nokia stała w miejscu, ponadto ich polityka finansowa bylo bardzo dziwna. Jeszcze przed tym jak micro ich kupil dochodziło do masowych zwolnien, wiec nie wiem jak mozna twierdziec ze microsoft zniszczyl nokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytaj troche bardziej z zrozumieniem. Dostali najslynniejsza marke na swiecie i ja zrabali , chcieli na sile wcisnac windowsa w tel , a nikt tego nie chcial , wiec probowali wykorzystać do tego ,,znajoma twarz" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stack_Black napisał:

 Dostali najslynniejsza marke na swiecie i ja zrabali

Ale czemu ja zrabali? Jakie to niby ich telefony maja wielkie wady?

15 minut temu, Stack_Black napisał:

chcieli na sile wcisnac windowsa w tel , a nikt tego nie chcial 

Ty nie chciales, wiec nikt nie chcial? Swietne podejscie do tematu.

15 minut temu, Stack_Black napisał:

 wiec probowali wykorzystać do tego ,,znajoma twarz" .

Nie probowali, tylko zrobili to. Nowe lumie to naprawde bardzo fajne telefony, miales z takim kiedys do czynienia, czy piszesz tak zeby tylko pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować