Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: Assassin''s Creed: Origins w czterech edycjach specjalnych; tak wyglądają drzewka rozwoju!

8 postów w tym temacie

Zaraz, zaraz ... EK tylko na konsole? To jakaś nowa moda? Do tej pory Ubi zawsze wydawał kolekcjonerki na PC, choć ostatnio nie są one aż tak dostępne, jak kiedyś ... Posiadam wszystkie EK poprzednich części i teraz może się okazać, że nie będę miał szans na najnowszą. Cóż, myślę, że dzisiaj na konferencji Ubi się wiele wyjaśni.

Śmieszy mnie jednak fakt, iż niektóre serwisy piszą, iż gra nie ukaże się w wersji fizycznej, tylko pod postacią cyfrową - to normalne, że na razie promują sklep Ubi, żeby najwięksi napaleńcy zamówili pre order po wyższej cenie a potem i ceny spadną i będzie wersja pudełkowa, na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Ragoon napisał:

W skrócie, jeżeli chcesz zagrać w pełną grę a nie jej ułamek, zapłać 410zł. Niech ubi już umrze..

Gdzie jest tak powiedziane, napisane?

W sklepie Ubi ZAWSZE było i jest drożej, dlatego trzeba poczekać na oferty normalnych sklepów i dopiero wtedy oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ragoon napisał:

W skrócie, jeżeli chcesz zagrać w pełną grę a nie jej ułamek, zapłać 410zł. Niech ubi już umrze..

 

Ceny w dniu premiery zawsze są wysokie. Co do ceny na polskiej wersji sklepu ubi (wersja gry PC wersja cyfrowa) złota edycja kosztuje 359,90 zł, deluxe 279,90 zł a standardowa 249,90 zł. Najbardziej opłacalną wersją jest Złota edycja ze względu na fakt, że można użyć przy zakupie "20% off with 100 Club Units"; i tu mamy proste obliczenie 359,90 zł - 20%(71,98 zł) = 287,92 zł. Tak oto właśnie każdy zainteresowany tą produjcją może sobie tanio nabyć tą grę w dystrybucji cyfrowej po dość "przystępnej" cenie jak na dzień premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, podstawka w wersji pudełkowej będzie kosztować ok. 200 zł. Ja tylko czekam, czy będzie u nas EK i czy będzie także na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować