Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: Phil Spencer nie postrzega PS4 Pro jako rywala dla Xboksa One X

8 postów w tym temacie

Tak. Phil Spencer znany jest z tego, że twierdzi ;-)

Pudło nie ma nic czym może przyciągnąć graczy multiplatformowych. Żadnych exów nie posiada, bo wszystko i tak wychodzi na PC, a moc obliczeniowa i tak jest porównywalna z PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro można się świetnie bawić patrząc na specyfikację i paragon zakupowy, to po co komu dobre gry ? ;)

Hej, ale będą mieli Minecrafta w 4K ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale kiedy można będzie zamawiać preordera Xboxa x? I czy będzie w Polsce dostępny 7 listopada czy tak jak w przypadku Xboxa one rok później? Wszystko jest możliwe nic mnie już nie zdziwi, po tym jak zobaczyłem konferencje Microsoftu i Sony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinirio napisał:

Tak. Phil Spencer znany jest z tego, że twierdzi ;-)

Pudło nie ma nic czym może przyciągnąć graczy multiplatformowych. Żadnych exów nie posiada, bo wszystko i tak wychodzi na PC, a moc obliczeniowa i tak jest porównywalna z PC.

 

Co do gier spoko ale z tym czy opłaca się bardziej kupować Pc'ty to można polemizować. Jak tylko uzywa sie kompa do grania to chyba konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, tyr92 napisał:

 

Co do gier spoko ale z tym czy opłaca się bardziej kupować Pc'ty to można polemizować. Jak tylko uzywa sie kompa do grania to chyba konsola.

I ta masa wspaniałych MOBA, MMO i RTS-ów na konsole, nic tylko wyrzucic pc-ta i grac na konsolach, przeciez sa taki uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam gram na PC ale jak bym miał wybrać to bym PS4 kupił, po co mi konsola jeśli nie ma na niej w co grać- indyki w 4k to nie jest coś warte zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wjednym zgadzam się z Philem w 100%.

Z pewnością Xbox One X nie jest rywalem dla PS4 Pro.

Powiem więcej.

Wydeje mi się, że ani Sony ani żaden gracz konsolowy z PlayStation, ani w szczególności gracze PC-towi, nie postrezgają Xbox One X jako rywala.

Jedynymi rywalami Xbox One X są,... paradoksalnie Xbox One i Xbox One S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować