Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: Sony wstrzymało się z zapowiedzią części tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4

5 postów w tym temacie

Ktokolwiek pozmieniał wam sposób dodawania komentarzy zawalił sprawę. Jeszcze ze trzy lata temu pod tym newsem byłoby 50 komentarzy i ze dwie wojebji między uczestnikami dyskusji. Teraz jak temat ma 10 komentarzy to już musi być chwytliwy. Podejrzewam że przełożyło się to na spadek odwiedzin tej strony jak w moim przypadku. 

A odpowiadając na pytanie z newsa myślę że już pora na nową grę od sucker punch. Od last light już minęło trochę czasu a były jeszcze jakieś plotki o grze na dzikim zachodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozoqq napisał:

Ktokolwiek pozmieniał wam sposób dodawania komentarzy zawalił sprawę. Jeszcze ze trzy lata temu pod tym newsem byłoby 50 komentarzy i ze dwie wojebji między uczestnikami dyskusji. Teraz jak temat ma 10 komentarzy to już musi być chwytliwy. Podejrzewam że przełożyło się to na spadek odwiedzin tej strony jak w moim przypadku. 

A odpowiadając na pytanie z newsa myślę że już pora na nową grę od sucker punch. Od last light już minęło trochę czasu a były jeszcze jakieś plotki o grze na dzikim zachodzie. 

No właśnie sam się dziwię, co tu tak pusto od dłuższego czasu. Kiedyś sam nieraz wchodziłem tu bardziej dla komentarzy niż samego newsa.

Co do pytania - przede wszystkim nowe produkcje From Software (choć wątpię, aby Bloodborne 2 było jedną z nich). Brak tego producenta na E3 złamał mi serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Sony nie pokazało wszystkiego na E3.

Pisalem już o tym zaraz po konferencji Sony.

Właściwie po konferencji Microsoftu, która skupiała się głónie na promocji nadchodżacej konsoli Xbox One X ( która to będzie konkurencją tylko i wyłącznie dla Xbox One i Xbox One S ), na konferencji Sony nie musieli się specjalnie wysilać.

Co do newsa, na 100% jeszcze w tym roku pokażą coś z The Last of Us 2, na 90% będzie też coś o Bloodborne 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować