Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: prace nad Beyond Good and Evil 2 są na etapie... "dnia zerowego"

12 postów w tym temacie

A ja myślałem, że wszystkie światy i planety mają być tworzone ręcznie. Małpa ze zwiastuna mnie strasznie irytowała. I o czym oni gadają? Co to, niedawno powstał jakiś silnik, który dopiero pozwala stworzyć taką grę? Czy to jakaś stara, przedawniona i nieaktualna już wypowiedź? To teraz mamy czekać jeszcze kilka lat? Kpina jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygar napisał:

A ja myślałem, że wszystkie światy i planety mają być tworzone ręcznie. Małpa ze zwiastuna mnie strasznie irytowała. I o czym oni gadają? Co to, niedawno powstał jakiś silnik, który dopiero pozwala stworzyć taką grę? Czy to jakaś stara, przedawniona i nieaktualna już wypowiedź? To teraz mamy czekać jeszcze kilka lat? Kpina jakaś.

Pamiętaj jedno że gra to nie tylko grafika. Być może do tej pory nie było silnika/sprzętu zdolnego udźwignąć ich wizji. Ewentualnie był zbyt drogi. To tak jakby stworzyć Avatara w latach 70. Gdzie świat Pandory miał być tak drastycznie inny, odległy a zarazem na wyciągnięcie dłoni. No raczej by to nie wyszło w latach 70. :)

 

Kpiną to jest twój post. Jak gra wychodzi szybko to ma Hype train nakręcony przez graczy tak wielki że się musi wykoleić. Jak wychodzi za długo to narzekanie. Ludzie wolałbym zobaczyć każdą grę póżniej nawet o rok ale za to ją zapamiętać i chcieć do niej wrócić. Dobrych gier jest naprawdę mało.

Ps Cieszy mnie fakt że redzi w końcu podrasują Wieśka pod Ps4 Pro. Powód by przejść grę jeszcze raz wraz z dodatkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kash28 napisał:
a gdzie ja powiedziałem,że gry to tylko grafika? Nie było sprzętu, na którym można by tworzyć grę? To musiały wyjść xone i ps4 bo komputery były zbyt słabe żeby tworzyć? a wizja twórców odnośnie gry piękna, mam nadzieję że uda im się ją spełnić, jednak zajmie im to dużo czasu o ile w ogóle dadzą radę urzeczywistnić tę wizję. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mnie tylko zastanawia fakt po co szczują nas grą której nawet nie zaczęli robić.... bo to dla mnie jest kpienie z nas wszystkich jako graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować