• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mieru

Samoczynne wyłączanie sie monitora

Pytanie

Witam
Pisze tu, bo moze ktos zetknal sie z takim problemem.

Ostatnio znalazlem w domu gre Knight of The Old Republic 2. Poniewaz wlasnie wyszlo nieoficjalne (ale genijalne) spolszczenie postanowilem sobie zagrac w te gre.
Zainstalowalem i zaczalem grac.
Nagle poprostu wylaczyl mi sie monitor. Klawiatura przestala reagowac (alt-ctrl-del - nie zadzialal). Pomogl tylko reset komputera. Nie przejalem sie tym. Odpalilem na nowo gre. Po kilku minutach znowu monitor zgasl. Pomyslalem, ze moze wina sterownikow. Zainstalowalem najnowsze. Odpalam gre pogralem troche dluzej i znow monitor zgasl (zawsze tylko twardy reset pomaga).
Zdziwilo mnie to bo na innych grach (Lineage 2, Counter-Strike Source) moge grac godzinami i nigdy mi sie to nie zdazylo). Problem istnieje tylko na KoTOR2.
Troche mnie to wkurzylo - bo przez ten krotki okres gra zdarzyla mnie "wciagnac" na maxa, ale przez ten problem boje sie ja odpalac.

Moj komputer:
Athlon 2Giga
Radeon 9600xt
1 giga ramu
zasilacz 350W
jakies dwa napedy DVD

Czy to moze byc wina ze zasilacz "nie wyrabia"? (no ale na innych grach wyszstko jest O.K.)
A moze to wina samej gry?
Wlaczam komputer. Odpalam Kotr2 i po 10 sek - wylaczenie monitora (komputer byl "zimny" - pierwsze odpalenie po nocy). Tak szybko by sie przegrzalo?
Czasem wylaczenie jest po 5 min, a czasem po 2 godz.
I co mnie dziwi i wkurza - tylko na tej grze.

Kable przy komputerze i monitorze siedza "twardo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Grałeś wcześniej normalnie w KOTOR''a II bez spolszczenia? Bo jeśli tak to bardzo prawdopodobne, że jest to wina spolszczenia. Ale ja jeszcze się z takim czymś nie spotkałem, więc nie mogę Ci nic dokładnie powiedzieć na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować