Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2017: scenariusz Detroit: Become Human to naprawdę gruba książka

4 posty w tym temacie

Z tego wynika, że mając tak dobrze rozwinięte, opisane i opracowane uniwersum, mogliby na tej podstawie nakręcić jakiś serial, mogłaby też ukazać się jakaś książka ??

Edytowano przez elmartin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmartin napisał:

Z tego wynika, że mając tak dobrze rozwinięte, opisane i opracowane uniwersum, mogliby na tej podstawie nakręcić jakiś serial, mogłaby też ukazać się jakaś książka ??

Bardziej chodzi o to co dzisiejsze gry, które dają nam kluczowe wybory, tak naprawdę robią. Nie wiele jest gier, gdzie wpływamy znacząco na losy bohaterów po za klasycznym - przeżyje lub zginie. Tak też niewiele jest gier gdzie świat się zmienia przez nasze wybory wcześniej niż na końcu gry. Jasne, że serial może powstać czy książka też ale w tym co pan Cage tłumaczy nam jest zawarte to jak fabuła jest zbudowana. Twierdzi, że jest bardzo rozgałęziona i tak naprawdę zmienia się często w mniejszym lub większym stopniu i dlatego przy następnym przejściu gry o ile nie pamiętamy dokładnie każdego dialogu czy wyboru jaki wcześniej popełniliśmy to gra będzie wyglądać inaczej i nie tylko w swerze dialogowej ale też w tym jak się kogo losy potoczą. Jeśli miałby powstać serial lub książka to o ile pan Cage mówi prawdę to by trzeba było umieścić te dzieła gdzieś w uniwersum bez dotykania bohaterów lub wydarzeń z gry bo one mogą wyglądać inaczej z każdym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, koNraDM4 napisał:

Bardziej chodzi o to ...

Tak zgadzam się :)

Możliwe, że niezbyt dokładnie się wyraziłem.

Bardzo się cieszę z powstawania tej gry, jeżeli wyjdzie tak jak planują to będzie gra do wielokrotnego przejścia.

Chodziło  mi o to, że mając już taką bazę / podstawę, mogliby to wykorzystać do stworzenia czegoś więcej niż sama gra.

Świat tego uniwersum byłby bardzo ciekawy, przynajmniej według mnie :)

Przykładowo serial, który mógłby przedstawiać wydarzenia z różnych perspektyw, coś jak w filmie Osiem części prawdy.

Czy książka, może nawet seria książek.

Chętnie bym coś takiego zobaczył, przeczytał.

Wracając do gry.

Bardzo im kibicuję, mam nadzieję, że gra będzie dobra i odniesie sukces.

Pamiętam Half-Life, potem Half-Life: Blue Shift i Half-Life: Opposing Force,  to było coś.

Fajnie byłoby, gdyby Detroit: Become Human, można było zacząć grać różnymi postaciami, za każdym razem, od samego początku.

To byłby prawdziwy przełom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować