Zaloguj się, aby obserwować  
wojtosio

Pojedynki gier

64 postów w tym temacie

Hmmm obu daję po 10 !!! Seria Gothic jest najlepszą grą na świecie, to jest jedyna gra w której nie obchodzi mnie grafa (chociaż w dwójce nie był taka zła) bo tutaj cały czas się myśli o fabule o zadaniach jakie się ma zrobić a są one bardzo ciekawe i nie liniowe :) zawsze czymś nas zaskoczą :) jak cała gra ;] więc nie ma co dużo mówić G1 i G2 po 10 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:21, SD4HJ napisał:

taki temat jest

To Ty chyba tego tematu nie rozumiesz. Tu dajemy same oceny + jeśli ktoś chce krótkie uzasadnienie. Gothic vs Morrowind to byl przyklad, a poza tym tez nie widze problemu wlasnie zrobienia takiego pojedynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jako ze chodzie o Gothic to tez sie dopisze ;P
Gothic 1 moja ocena 10/10 niepowtarzalny kilmat, wrecz miazdzy przytłacza i nie pozwala wydostac sie spod niego, kto noca nie chodził w lesie tudzie nie przebywał na targowisku w starym obozie nie wiedza co traca. Tam poprostu sie jest uczestniczy sie do tego dochodzi wybitna muzyka ktora doskonale wszystko uzupełnia. Wisienka na tym znakomitym torciku jest perfekcyjnie zrobiona polonizacja wraz z dubbingiem. Gothic 1 gra arcydzieło :D
Gothic 2 moja ocena 10/10 chociaz gra nie miała takiego klimatu jak czesc pierwsza nadrabiała to wielkoscia swiata, (Jarkendar :D), iloscia questów, powiekszono takze mozliwosci rozwoju postaci (tworzenie run). Muzyka tak jak w czesci pierwszej tej znakomitej produkcji Piranha Bytes jest wysmienita, z przyjemnoscia zapuszcam sobie soundtrack dodany z Noc Kruka. Oczywscie lukrem na tym ciasteczku jest uwaga perfekcyjna polonizacja CDP (te same głosy co 1 choc jest kilka zgrzytów po zainstalowaniu NK ale to da sie przełknac). Gothic 2 gra arcydzieło tak jak swoja poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja zdąże wyrazić swoją opinie...

Gothic (10/10)- cóż niepowtarzalny klimat i muzyka. Niepowtarzalne teksty Beziego np. Twój ojciec zabawia się z owcami itd. :) W dwójce już takich wybitnych tekstów nie było... Może gra jest krótka, ale za to się nie znudzi.

Gothic 2 (8/10)- może gra zaskoczyła nas o wiele większym światem i ilością NPC, ale nie wciągła mnie tak bardzo jak jak G1. Muzyka moim zdaniem była słabsza i jak mówiłem przy poprzedniej grze tu nie było już takich cytatów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 12:20, graczomaniak napisał:

Poprostu mi sie "seria" gothic nie podoba, bo to totalne dno i słabizna.

Dla mnie seria Morrowind to dno(plus metr mułu) i słabizna.
Ale o gustach się nmie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam swoje 3 grosze. W weekend mnie nie bylo i sila rzeczy temat zauwazylem dopiero teraz.
Gothic I: 9/10
Gra niemal doskonala. Wciaga jak chodzenie po bagnie. -1 za drobne bledy (moze dlatego, ze gralem bez zadnego patch''a) - czasem sie gra bez powodu wylaczala, czasem save''y sie psuly.
Gothic II: 8/10
Wspaniala kontynjuacja jednej z najlepszych gier cRPG w historii. Ocena jednak nizsza. Niby wszystko to samo tylko wiecej lepiej i ladniej. Nie wiem czemu G2 nie wciagnal mnie az tak jak G1 i do tej pory go nie ukonczylem. Ale to tylko moja subiektywna ocena. Obie gry sa wspaniale, z niewielkim wskazaniem na czesc pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:35, Darkstar181 napisał:

> Poprostu mi sie "seria" gothic nie podoba, bo to totalne dno i słabizna.
Dla mnie seria Morrowind to dno(plus metr mułu) i słabizna.
Ale o gustach się nmie dyskutuje.


A czy ja coś mówiłem o morrowindzie?;/ Wole grać w morrowinda, który jest ciekawszy i ma więcej rzeczy do zaoferowania niż gothic. Oblivion też jest lepszy od gothiców i wątpie żeby zmieniła to trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:40, graczomaniak napisał:

Oblivion też jest lepszy od gothiców i wątpie żeby zmieniła
to trójka.

Ta,grafikę ma ładną... poczekamy do premiery Gothica3,zobaczymy.
Nie chcę tutaj robić kolejnego tematu typu "Pozabijajmy się o kwestię co jest lepsze:seria Morrowind,czy seria Gothic?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic I- 8/10, Super grafika jak na owe czasy, muzyka i klimat. Niesamowita przygoda w miejscy pobytu więźniów. Mozna się zakochać w krajobrazach i fabule. Mozna pogadać z każdym, więc na nudę narzekać nie mozna. Tylko to debilnie pomyslane sterowanie mnie dobija.

Gothic II- 9/10, Świetny interfejs, poprawiona grafika, kompletny brak nudy, wuiększy swiat, nowe potwory. Tylko fabuła troszkę kuleje, ale to tylko trochę. Zdecydowanie najlepszy jest gothic II, ale noc kruka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować