Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Anthem dla EA i BioWare będzie początkiem 10-letniej podróży

8 postów w tym temacie

"Bardzo się cieszę, że możemy w końcu pokazać MASS EFFECT światu. To bardzo ważna gra dla BioWare, ważna gra dla EA, jako firmy, ważna też dla mnie osobiście, ponieważ angażuję się w nią; motywuje mnie, by pozostać w przemyśle gier i dawać z siebie wszystko." Tak to mogło wyglądaćc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli obstawiam kolejne 4 części. A jeśliby tak po prostu zrobić jedną dobrą grę z początkiem i zakończeniem i potem zrobić kolejną nową? Tak jak na przykład Arkane Studios? Zbyt duże ryzyko? Ojej biedne BioWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziaDD napisał:

"Bardzo się cieszę, że możemy w końcu pokazać MASS EFFECT światu. To bardzo ważna gra dla BioWare, ważna gra dla EA, jako firmy, ważna też dla mnie osobiście, ponieważ angażuję się w nią; motywuje mnie, by pozostać w przemyśle gier i dawać z siebie wszystko." Tak to mogło wyglądaćc

No co? 1 cześć byla super. Szkoda, że to 9 lat było rollercoasterem upadku. ME 2? Miejscami świetne, niektóre postacie jak Zaeed, czy Jack kapitalnie wykreowane, ale cała gra była strasznie monotonna, bo niemal wszystkie główne misje to zbieranie drużyny. Całą misję własciwie przeprowadzamy dzięki szczęśliwemu przypadkowi, bo inaczej nie mobglibyśmy przelecieć przez przekaźnik. To trochę jakby Wiedźmin przez cała grę jeździł od miasta do miasta zbierajać kumpli, a na koniec Imerith łaskawie, przypadkiem go teleportował do Eredina. rójka błaby spoko, gdyby nie zakonczenie wycięcie najważniejszego całonka drużyny i skopane zakonczenie.

Andromeda? Andromeda to seria Mass effect krzycząca o eutanazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2017 o 12:55, Revan91 napisał:

Gameplay był bardzo fajny, ale obawiam, że się rzeczywista gra nie będzie tak wyglądać, albo gameplay będzie bardzo monotonny.

Zacznijmy od tego że wszystkie gamplaye z XB1(z wyj. forzy) to były na PC z i7 więc na bank będzie downgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować