Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce mieć na Xboksie One własne Horizon: Zero Dawn?

8 postów w tym temacie

Jeszcze niech poszukają kogoś kto im zrobi The Last of Us, Uncharted itp.itd ;))

Horizon Xbox One X Until Dawn

Edytowano przez elmartin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest fakt, że nie mają ekipy zdolnej do tego w przeciwieństwie do Sony.

Edytowano przez Numenpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla fanów XBOX-a. Zła jest taka że mieli szansę. Gra nosiła nazwę Scalebound. I ją anulowali. Zresztą do teraz Xklocek nie ma jednej ex gry przy której miałbym to "chcę w to zagrać" jakie miałem np przy Zeldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmartin napisał:

Jeszcze niech poszukają kogoś kto im zrobi The Last of Us, Uncharted itp.itd ;))

Horizon Xbox One X Until Dawn

Jakoś Sony znalazło kogoś kto im zrobi odpowiedź na Halo czyli Killzonne oraz  Uncharted które było odpowiedzią na Gers of War. M$ ma pieniądze tylko nie wiem czemu są tak głupi by zamiast samem stworzyć gry zlecają to innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Marcin360360 napisał:

Jakoś Sony znalazło kogoś kto im zrobi odpowiedź na Halo czyli Killzonne oraz  Uncharted które było odpowiedzią na Gers of War. M$ ma pieniądze tylko nie wiem czemu są tak głupi by zamiast samem stworzyć gry zlecają to innym.

Jakoś nie widzę tego, że Uncharted było odpowiedzią na GoW, ale nieważne.

Coś w Microsofcie ewidentnie nie działa, skoro mieli tak wyjątkowe Scalebound i co z nim zrobili ??

Smutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować