Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pakiet Przebudzenie Nekromantów dla Diablo III ukaże się 27 czerwca

21 postów w tym temacie

I jak się zarzekałem, tak więc to zrobię i nie zakupię tego za taką cenę.

~65 zł jest kompletnie nieadekwatną ceną co do zawartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno kosztować 7.99 max, 5 kosztują dowódcy do SC2,a tu ilość contentu jest na podobnym poziomie, za te 4 nowe sety powiedzmy te 2 € można dodać, ale 15 to jednak dużo, zwłaszcza, że po raz koljeny sugestie z PTR zostały zignorowane i wszyscy będą grali setem Inariusa, poza tym nie ma nowego aktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revan91 napisał:

Powinno kosztować 7.99 max, 5 kosztują dowódcy do SC2,a tu ilość contentu jest na podobnym poziomie, za te 4 nowe sety powiedzmy te 2 € można dodać, ale 15 to jednak dużo, zwłaszcza, że po raz koljeny sugestie z PTR zostały zignorowane i wszyscy będą grali setem Inariusa, poza tym nie ma nowego aktu

Dodam że dowódcy w sc2 za 4.99€ dają sporo zabawy a tutaj mamy nie wiele więcej za 3x tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC składa się z klasy, przedmiotów i mało zachęcającej reszty.

Niech jeszcze dodają specjalne zadanie tylko dla nekro (ironiczne stwierdzenie).

Rozumiem sentyment dla nekromanty, ale trochę  powagi dla graczy też się liczy.

Ach te Dajcie Ludzie Cash. 

Tak niewiele za tak wiele. Widzę tu jakiś błąd myślowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem: ni uja nie kupuję - za drogo - Bli$$ard robi się równie pazerny jak inne firmy. Gówniana zawartość za wygórowaną cenę - thx but no thx: uwielbiam Nekro, ale prawda jest taka, że w każdy nowy sezon gram dosłownie kilka dni (albo i wcale) i rzucam w cholerę: ta gra nie ma w sobie niczego co może mnie zatrzymać na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaku napisał:

Za 70zł to ja kupiłem reaper of souls xd, więc gdzie tutaj balans  ?

Ile czasu po premierze? Mam propozycję: odczekaj tyle samo i dopiero kup to DLC, albo poczekaj na przecenę, jeśli kiedyś będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Runners_High napisał:

Ile czasu po premierze? Mam propozycję: odczekaj tyle samo i dopiero kup to DLC, albo poczekaj na przecenę, jeśli kiedyś będzie. 

Podkreślone "słowo klucz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygi napisał:
1 godzinę temu, Runners_High napisał:

Ile czasu po premierze? Mam propozycję: odczekaj tyle samo i dopiero kup to DLC, albo poczekaj na przecenę, jeśli kiedyś będzie. 

Podkreślone "słowo klucz".

Słusznie, czesto widzę argument, że D3 i RoS ktoś kupił za tyle co kosztuje teraz Nekromanta, lepiej niech sobie przypomną coniektórzy ile na początku trzeba było zapłacić za te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak jestem fanem jedynki, tak Diablo III to jedna z nudniejszych gier w jakie grałem. Tam wszystko wygląda pięknie i brzmi zdumiewająco. Fabularnie to jednak dno kompletne. Olali sprawę. Nie sądze, że Nacromanta coś zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Khalid napisał:

Tak jak jestem fanem jedynki, tak Diablo III to jedna z nudniejszych gier w jakie grałem. Tam wszystko wygląda pięknie i brzmi zdumiewająco. Fabularnie to jednak dno kompletne. Olali sprawę. Nie sądze, że Nacromanta coś zmieni.

same here 

jeżeli będę miał kiedyś okazję zagrać przy okazji to nie odmówię, ale jakoś specjalnie się nie napalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować