Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Angela Merkel otworzy gamescom 2017

25 postów w tym temacie

6 minut temu, fenr1r napisał:

Google nie jest trudnym narzędziem, a czytanie nie boli, polecam.

Boli, jak sie czyta Ciebie czasami :)

6 minut temu, fenr1r napisał:

Jeżeli faktycznie dojdzie do sytuacji, gdzie będą strzelać do "wrogów", to mnie tutaj już dawno nie będzie. Po takich komentarzach jednak widać, którą stronę niestety to wszystko zmierza.

W sensie uciekniesz czy bedziesz po stronie wroga bo nie trybie? 

I moze od razu napisz w która to strone zmierza, bo z tego co widze masz monopol na przepowiadanie przyszlosci. Krysztalowa kula? Fusy? a moze cos bardziej fikusnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, TigerXP napisał:

W sensie uciekniesz czy bedziesz po stronie wroga bo nie trybie?

Nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Patrząc po komentarzach, to chyba często masz z tym problem.

Wpisując się w dyskurs jaki obecnie panuje w kraju to pewnie obie rzeczy. Przyjdzie mi uciekać z kraju moralnego zwycięstwa i bastionu chrześcijaństwa na popadający w ruinę zachód, rządzony przez złych Niemców, co niechybnie uczynię mnie jeszcze większym wrogiem narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, fenr1r napisał:

Nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Patrząc po komentarzach, to chyba często masz z tym problem.

Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie posiadam krysztalowej kuli i nie potrafie czytac w myslach. 

 

14 minut temu, fenr1r napisał:

Wpisując się w dyskurs jaki obecnie panuje w kraju to pewnie obie rzeczy. Przyjdzie mi uciekać z kraju moralnego zwycięstwa i bastionu chrześcijaństwa na popadający w ruinę zachód, rządzony przez złych Niemców, co niechybnie uczynię mnie jeszcze większym wrogiem narodu.

To co tutaj jeszcze robisz? Póki co granice sa otwarte, mozesz jechac i cieszyc oczy tymi wszystkimi wspanialymi rzeczami czekajacymi na Ciebie w kalifacie niemieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, fenr1r napisał:

Wróg, agent, co jeszcze? Mnie się nie chce odpisywać ludziom, którzy stosują tak tanie zabiegi erystyczne.

http://www.miejski.pl/slowo-Agent

Taka z Ciebie wyrocznia wynosząca ludzi na piedestał kart historii, a dystansu do siebie za grosz... :(
A może przez przypadek zagrałem właściwą nutkę? ;)

Edytowano przez Jaracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować