Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Detroit: Become Human - twórcy gry naśmiewają się z właścicieli Xboksa One

16 postów w tym temacie

Mam obydwie konsole ale częsciej  i tak przesiaduję na One.. powód prosty: gry a własciwie to SOD którego [edit-Muradin] Japończycy nie nigdy nie będą mieli, ale racja gówniarstwo dopada nawet wyżej postawione persony aczkolwiek nie chce mi się wierzyć że to robota QD.

Edytowano przez Muradin
Na razie tylko ostrzeżenie. Następny wyskok będzie równy krótkiemu odpoczynkowi od forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durna zagrywka, w dodatku bardzo arogancka - Detroit ani jeszcze nie wyszło, ani nawet nie zrobiło jakiegoś szczególnego wrażenia na widzach w czasie E3. Spośród tytułów od Sony dużo więcej mówiło się o Spider-Manie i nowym God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, GandalfCzarny666 napisał:

Widzę, że xbox-owcy wciążnie mogą się pogodzić z tym, że nie mają żadnego wartego splunięcia exclusive'a ;)

Przynajmniej nie wychodzi im słoma z butów tak jak Tobie :) 

Ciekawe zjawisko, napiszesz cos na PO, jadą Ci ze jestes PISiorem, badz na odwrót. Napiszesz cos na psa, jestes xboxowcem. Jak ograniczony trzeba miec umysl zeby myslec w takich kategoriach. 

Pytanie retoryczne oczywiscie, bo wystarczy spojrzec na posty wyzej i widac te ograniczone myslenie. 

Ale spoko Gandalfie, Twoja konsola, te kilka obwodów scalonych, procesor, zasilacz i dysk twardy ma lepsze gry niz inny tego typu sprzet. Dzieki temu mozesz uzywac wyrazen jak "spluwac", co oczywiscie czyni Cie takim dojrzalym i waznym. Mozna powiedziec ze wygrales zycie i jestes spelniony. 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Żałosne. Fajnie jakby wyszło też na PC. To takie trudne jest?

Chyba nie rozumiesz znaczenia Exclusive, Xbox nie ma zbyt dużo gier, które nie ukazują się potem na PC więc na dobrą sprawę nie ma sensu kupować Xboxa skoro można je ograć w lepszej jakości na PC, z kolei PS dba o to byśmy nie mieli tego poczucia, że bez sensu wyrzuciliśmy kasę na konsolę skoro na PC ogramy te tytuły. Stąd też ta "trudność" wydania ich na pecety, co byłoby w nich eksluzywnego gdybyśmy mogli je ograć na innej platformie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, koNraDM4 napisał:

Chyba nie rozumiesz znaczenia Exclusive, Xbox nie ma zbyt dużo gier, które nie ukazują się potem na PC więc na dobrą sprawę nie ma sensu kupować Xboxa skoro można je ograć w lepszej jakości na PC, z kolei PS dba o to byśmy nie mieli tego poczucia, że bez sensu wyrzuciliśmy kasę na konsolę skoro na PC ogramy te tytuły. Stąd też ta "trudność" wydania ich na pecety, co byłoby w nich eksluzywnego gdybyśmy mogli je ograć na innej platformie?

Moze dopisz jeszcze ze na xkloca nie ma exclusivów, a na pleja sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, koNraDM4 napisał:

Chyba nie rozumiesz znaczenia Exclusive, Xbox nie ma zbyt dużo gier, które nie ukazują się potem na PC więc na dobrą sprawę nie ma sensu kupować Xboxa skoro można je ograć w lepszej jakości na PC, z kolei PS dba o to byśmy nie mieli tego poczucia, że bez sensu wyrzuciliśmy kasę na konsolę skoro na PC ogramy te tytuły. Stąd też ta "trudność" wydania ich na pecety, co byłoby w nich eksluzywnego gdybyśmy mogli je ograć na innej platformie?

Pewnie, że rozumiem, ale to było fajne w złotych czasach Amigi i Atari, teraz już fajne nie jest. Chcę grać we wszystko, ale nie chcę kupować 3 różnych systemów. Mógłbym na przykład takiego Warhammera oddać na PS4 w zamian za nowego Crasha : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal naśmiewam się z Cage'owskiej umiejętności partolenia scenariuszy w jego grach. Kij im w oczy, nie chcę w to grać, po Fahrenheicie mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować