Zaloguj się, aby obserwować  
Honestus

Czy sie opłaca?

18 postów w tym temacie

Chcę zamówić Baldur''s Gate II, ale nie wiem, czy się opłaca. Może się okazać, że to straszna kiszka. Byłbym wdzięczny gdybyście napisali tutaj, co sądzicie o tej grze. Tylko szczerze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:00, Mack..... napisał:

Chcę zamówić Baldur''s Gate II, ale nie wiem, czy się opłaca. Może się okazać, że to straszna
kiszka. Byłbym wdzięczny gdybyście napisali tutaj, co sądzicie o tej grze. Tylko szczerze!:)

Kiszką to jest zakłądanie takich tematów bez opisu w nazwie. Tu masz temat o BG2:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=82&u=7302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...to twoje obawy o tę grą zupełnie bezpodstawne...jest to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy RPG jaki kiedykolwiek powstał.Wejdź sobie do sklepu a zobaczysz, że w oczach graczy wypada ona na 5 gwiazdek na 5.Ocena ta mówi sama za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:13, Mack..... napisał:

Dzięki. Chyba ją zamówie:) P.S: Sorry Evil:)

Spoko :)
Tylko sie nie przestrasz grafiką, bo Oblivion to to nie jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:33, Maxtreme napisał:

no najlepszy to się nie zgodze jak coś to kiedyś w 1999 może i był najlepszy ale teraz looknij
na grafe i na konkurentów


Bleee... grafa w RPG to najmniej jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:33, Maxtreme napisał:

no najlepszy to się nie zgodze jak coś to kiedyś w 1999 może i był najlepszy ale teraz looknij
na grafe i na konkurentów

looknołem - problem ze konkurenci maja TYLKO grafe... oczywiscie jezeli masz na mysli obliviona, u kilku innych cos moze by sie znalazlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach nie liczy się tylko grafika. Grywalność panowie, grywalość! Zresztą Baldurs 2 to taki klasyk, w który wszyscy się zagrywają(choćby ja:P). Diablo 2 też ma swoje lata i grafiki raczej nie miało nigdy za dobrej. Bierz Baldursa! Chociaż mi się bardziej jedynka podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 16:26, Mack..... napisał:

Jak myślicie? Zdąże ja przejść do końca wakacji?

a jestes uczniem czy studentem? :) studenci maja wakacje do sesji zimowej wiec moze bys zdazyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile czasu będziesz poświęcał na grę. Ale w każdym razie BG to bardzo wciągająca gra, zjadacz czasu ;) Ja w każdym razie przechodziłam gdzieś 1 - 2 miesiące grając w roku szkolnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować