Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gorzej niż źle - recenzja filmu Transformers: Ostatni Rycerz

16 postów w tym temacie

Jedynka była fajna ale każda kolejna cześć to spadek o kilka poziomów niżej. Dwójka była nudnawa za dużo akcji za mało fabuły/dialogów, trójka jeszcze gorzej ale czwórka to dopiero było dno... czwórka to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem a po tej recenzji widzę że piątka zapowiada się jeszcze gorzej a myślałem że to niemożliwe :/

Edytowano przez Fang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fang napisał:

Jedynka była fajna ale każda kolejna cześć to spadek o kilka poziomów niżej. Dwójka była nudnawa za dużo akcji za mało fabuły/dialogów, trójka jeszcze gorzej ale czwórka to dopiero było dno... czwórka to jeden z najgorszych filmów jakie widziałem a po tej recenzji widzę że piątka zapowiada się jeszcze gorzej a myślałem że to niemożliwe

Należę do tej małej grupy ludzi, którym trójka się podobała (w moim przypadku z prozaicznego powodu: sporo pomysłów kopiowała ze starej kreskówki Generation 1, którą uwielbiałem). Ale czwórki nawet przy całej mojej wyrozumiałości dla tępej rozrywki nie byłem w stanie zdzierżyć. Miałem nadzieję, że skoro piątki nie będzie pisał Ehren Kruger, będzie lepiej, ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu TF5 mialoby byc zlym guilty pleasure - to najkrotszy film z serii, a akcji jest chyba najwiecej. Realizacyjnie Bay i ILM wciąż podnoszą poprzeczkę - zdecydowanie jest na co popatrzec. W porownaniu z TF5 najnowszy hit warnera, Krol Artur, wyglada biednawo. 

I proszę - Transformerów, nie Transformersów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za przenosnie, ale ten film ssie pale tak mocno, jak prostytutka w pierwszym dniu swojej pracy. Oczy mi wywracało z nudów. 2h 19min...najgorzej spedzony czas w moim zyciu. Mojego kolege jeszcze jakos podniecala fabula, ale on patrzyl tylko na wybuchy i ro*pi****l, ktory dzial sie na scenie. Nie wiem czy zauwazyliscie, ale Bay naduzywal w swoim filmie tych paskow filmowych, ktore co rusz sie pojawialy i znikaly, wk***i*jac ludzi dookola (przynajmniej mnie). Poza tym slow motion w kazdej scenie...nieee.... koniec pisania o tym bzdecie. Lepiej te 30 zloty wydajcie na jakis t-shirt lub kawe. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze sie tak spytam, czego wy sie spodziewaliscie po tym filmie? Moralno filozoficznej rozkminy na temat zycia biedyty w bangladeszu? 

Wszystkie czesci sa takie same, wincyj wybuchów! A wy przy piatej czesci, gdzie wszystkie sa zrobione na jedno kopyto, narzekacie na mialka fabule :) 

No litosci.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od początku tej serii chodzi tylko o wybuchy i pościgi, fabuła jest przewidywalna i oklepana, każdy powinien wiedzieć na co się nastawiać idąc na kolejną część Transformersów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się @TigerXP ta seria od początku ma być uczą dla oczu a nie mózgu. Nieważne jak beznadziejnie nielogiczna jest fabuła filmu tu liczy się to ze walczą ze sobą wielkie roboty, i jest masa innych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saborcat-14 napisał:

Nieważne jak beznadziejnie nielogiczna jest fabuła filmu tu liczy się to ze walczą ze sobą wielkie roboty, i jest masa innych efektów.

Problem w tym, że ta fabuła jest obraźliwie nielogiczna i niespójna nawet na tle poprzednich części (które obejrzałem nawet z pewną przyjemnością - przynajmniej do trójki). Co do efektów - jak pisałem w recenzji, w skrócie jest po prostu "meh". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, pz_leo napisał:

W dwóch pierwszych filmach mieli w obsadzie Megan Fox. Potem ją wycieli i zeszli na dziadostwo.

No tak, bo Megan akurat ratowała te firmy :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować