Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czarne pudełko kończy wojny platformowe. Felieton Trafienie Krytyczne

22 postów w tym temacie

Przez cały artykuł czułem się jakbym czytał jakąś propagandę switcha ... i w sumie zamiana "smartfon" na "switch" i pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, KeyserSoze napisał:

Pamiętaj, żeby przed postawieniem diagnozy zbadać pacjeta :D

A przed wyruszeniem w drogę, zebrać drużynę...

15 godzin temu, KeyserSoze napisał:

w tym felietonie nie jadę nawet po MS i Sony.

Oczywiście, że nie w felietonie - podałeś ich jako przykład korporacji, których nie znosisz w komentarzu i do komentarza, a nie felietonu się odniosłem.

15 godzin temu, KeyserSoze napisał:

A MS i Sony teraz to są grzeczne baranki i czepiam się ich raczej tradycyjnie tak.

Czyli dla zasady, niekoniecznie podpartej argumentami, skoro teraz są "grzeczni". I to mi wmawiasz "fanbojostwo"???

15 godzin temu, KeyserSoze napisał:

lubię patrzeć, jak się pienią fanboje, gdy się powie coś krytycznego o ich ukochanej firmie.

Gdzie Ty widzisz pianę w moim tekście? I która to firma niby, Twoim zdaniem, jest suponowaną przez Ciebie "moją ukochaną"? Zwłaszcza, że wcześniej pisałem, iż stoją u mnie sprzęty wszystkich firm, od Pc-ta, poprzez konsole Sony i Microsoftu, na Nintendo kończąc. Zaiste, wielkim fanbojem jednej "Jedynie Słusznej Firmy" jestem...

15 godzin temu, KeyserSoze napisał:

Emocji dostarcza druga strona zwykle, objawiając je w oblegach, tak jak ty na przykład, wypowiadając się ad personam, a nie ad rem

Jeśli w mojej wypowiedzi widzisz obelgi i emocje, to faktycznie powinieneś zastosować radę z pierwszego zdania Twojego postu. Odnoszę się zawsze do tego, co napisałeś, do Twoich wypowiedzi - zależnie od sytuacji: w felietonie lub komentarzu. Jesteś ich autorem, więc oczywistym jest, że reakcje będą w stosunku do Ciebie, a nie treści ogólnej. Swoimi wypowiedziami prezentujesz swoje poglądy i do nich się odnoszę.

Jednakowoż nie jestem w stanie znaleźć personalnej obelgi w swoich treściach. Zresztą, gdyby tak było, chyba już byłbym na liście zbanowanych użytkowników, prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować