Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Citizen - 150 mln dolarów to za mało na produkcję. Twórcy biorą pożyczkę pod zastaw gry

10 postów w tym temacie

Droga redakcjo zamiast tępo przepisywać i powielać fałszywe  informacje jak pudelek, sugeruję zajrzec na oficjalne forum projektu i sobie przeczytać o co naprawdę chodzi...WSTYD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Pani Katarzyna tego newsa stworzyła na podstawie tekstu na stronie CD-Action, gdzie podobny błąd merytoryczny popełniono :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Pani Katarzyna szuka taniej sensacji to chcę powiedzieć że nie wyszło. proszę zainteresować się tematem głebiej i poprawić ten artykół. Nie przystoi tak dobremu portalowi wypisywać takich głupot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, większość portali o tym napisało wczoraj, niejako jedynie powielając wiadomość krążącą po sieci. Była to wersja jednej ze stron - niepotwierdzona i niezdementowana. Nie obrażałbym się na portale za podawanie takiej wiadomości, gdy wszyscy inni o niej huczą.

Problem jednak polega na tym, że już kilka (naście?) godzin temu wypowiedziała się druga strona (prawnik CI) dementując te pogłoski, a Pani Katarzyna dopiero teraz powtarza wiadomości, które są już nieaktualne (i w dodatku błędne). Niestety Pani Katarzyna ma zerową wiedzę i jedyne co potrafi, to przepisywanie newsów z innych portali. 

A ja zaczynam mieć tego serdecznie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować