Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anthem - nowa marka BioWare''u jak Gwiezdne wojny

8 postów w tym temacie

Czyli "nie chce nam się". Zastanawiałem się jak to możliwe, że ludzie się poruszają w tych egzoszkieletach, skoro jedno z kolan (łokcie to analogiczna sytuacja) pancerza wypada gdzieś na wysokości piszczela (i mówię tu o tym mniejszym, o tytanie nie wspominam) - teraz już wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinirio napisał:

Czyli "nie chce nam się". Zastanawiałem się jak to możliwe, że ludzie się poruszają w tych egzoszkieletach, skoro jedno z kolan (łokcie to analogiczna sytuacja) pancerza wypada gdzieś na wysokości piszczela (i mówię tu o tym mniejszym, o tytanie nie wspominam) - teraz już wiem...

Nie no bez kitu a na co Ci ta wiedza kolego? Przecież to gra jest :). Czy w Kangurku Kao ktoś się pytał jak to możliwe, że główny protagonista potrafi uprawiać boks? Czy w Rollcage ktoś się pytał dlaczego te wszystkie auta śmigają 300 km/h po suficie? Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Froda z pierścieniem to orły od razu mogły podrzucić nad górę, gdzie miał go wrzucić, albo nawet zrzucić sam pierścień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisioKGB napisał:

Nie no bez kitu a na co Ci ta wiedza kolego? Przecież to gra jest :). Czy w Kangurku Kao ktoś się pytał jak to możliwe, że główny protagonista potrafi uprawiać boks? Czy w Rollcage ktoś się pytał dlaczego te wszystkie auta śmigają 300 km/h po suficie? Hehe.

dariuszp w sumie Ci odpowiedział. Nie lubię jak niektóre rzeczy są naprawde bezsensowne. Irytuje mnie to tak samo jak błędy w scenariuszu lub tępe postaci. Jeśli tobie to nie przeszkadza to spoko, ale miej na uwadze, że nie wszyscy chcą być tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to jak coś w stylu "zrobimy nową marke żeby ludzie się nie czepiali że mamy w kółko jedno i to samo, tylko że tym razem już nie będziemy się przejmować tłem świata bo ludzie i tak kupią nawet jak to będzie puste pudełko"

Lubiłem pierwsze 2 części mass effecta bo świat wydawał się pełny, każda planeta bardzo fajnie opisania z jakimś tłem historycznym co sie tam działo lub dalej dzieje. Bioware zaczął odchodzić od tego co mi się podobało w ich grach a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie ma co popadać w obłęd. Fakt że tendencja jaką ostatnio obrał Bioware może niepokoić. Mi osobiście bardzo podobał się klimat ME 1 gdzie faktycznie czuć było że to wszystko ma jakieś ręce i nogi, w taki świat gry zdecydowanie lepiej się zagłębić, nadaję mu to większej wiarygodności nawet jak dzieją się cuda to są one takie bardziej naturalne. Jednakże z drugiej strony grając w niekóre gry wystarczy mi że ktoś tam czaruje bo to fantasy i już, bo mana, bo wola bogów bez zagłebiania się w szczegóły i mechanikę tych cudów. Warunkiem jest jednak dopracowany świat z ciekawą fabułą. Więc mimo tego że Bioware każdą kolejną część ME mocno upraszczał co może niepokoić nie przekreślałbym jeszcze tego projektu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować