Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Wasze miasta, wioski, okolice w których mieszkacie - zdjęcia

78 postów w tym temacie

to ja dam zdjęcia swojej wiochy :) zdjęcia robione komórką więc jakość nienajlpepsza...
1) po lewej podstawówka, po środku gimnazjum, po prawej stary kibel ;)
2) widok z okna mojego pokoju na podwórko.
3) zdjęcie ''stadionu'', tam często gram w nogę.
4) jedne z moich ulubionych zdjęć, piękna tęcza :D
5) a to standardowy pojazd poruszający się po drogach mojej wiochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:18, Darkstar181 napisał:

To Wy tam macie inetrnet? :))
Sorry,musiałem spytać na widok tego traktora:)


wiocha moja nie jest wcale taka zacofana :P cały czas się rozwija, w końcu to głowna wioska gminy, więc wójt dba o rozwój i infrastrukturę (dróg to wiele miast może nam pozazdrościć) :D a internet w postaci stałego łącza to jest tu dostępny od półtora roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z Piły jestem sa tu najwieksze zakłady philipsa produkujące żarówki,i drukarnia winkowski no i słyniemy z zieleni a dach naszego mcdonaldsa jest zielony, ale ogólnie to nudno tu jest zadnego empiku ani nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Sosnowcu.
Woj. śląskie, jednak Śląsk to JUŻ nie jest.
Miasto słynie m.i z tego, że na granicy z Mysłowicami sykały się granice trzech zaborów (tzw trójkąt trzech cesarzy). Dodatkowo urodził się tu Jan Kiepura i Jacek Cygan - parę fotek:
1. Centrum.
2. Pomnik Jana Kiepury.
3. Nasza katedra nocą.
4. Urząd Miiasta.
5. Z lotu ptaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszcze kolejne fotki ;))

1. Widok z tamy w Pilichowicach
2. Również widok z tamy w Pilichowicach
3. Skała nieopodal Tamy w Pilichowicach
4. Rzeka która płynie niedaleko Perły Zachodu w Śedlęcinie koło Jeleniej Góry
5. Widok ze skoczni w Karpaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczecin
Znalazłem ostatnio na pewnej zabłąkanej płytce zdjęcia lotnicze z mojego miasta i postanowiłem się, pochwalić nimi:)
1 Widok na Cmentarz centralny
2.Plac Grunwaldzki - dopiero na zdjeciu lotniczym dostrzegłem jego niewiarygodna symetrie
3.Port Szczeciński - sam nie wiem, który to jego fragment bo nie poznaje:P
4. Szczecin Niebuszewo - zdjęcie na moją dzielnice, choć trochę słaba jakość ien pozwala mi stwierdzić skąd dokładnie je robiono
5.Zamek Książąt Pomorskich - zabytek, który wygląda o wiele bardziej okazale z ziemi

20070216114327

20070216114506

20070216114603

20070216114643

20070216115028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie tutaj kilka starszych fotek z Łodzi, z wieżowca niedaleko którego mieszkam, niestety nie jestem w stanie wam powiedzieć co konkretnie przedstawiają te zdjęcia, po prostu dzielnica Górna.

20070216134530

20070216134535

20070216134540

20070216134545

20070216134550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moje kochane Zadoopie :pp czyli Łaszczów...Niestety nie miałem najładniejszych miejsc na fotkach :|
Ba, nie mam żadnych fotek, więc będą te odstraszające i przedwojene z neta :/
Teraz się wiele zmieniło, w parku wybudowali coś w podobie Disneylandu (ale o wiele większe)...Nie chce mi się rozdrabniać ale Łaszczów wygląda teraz jak Los Angeles ;-)
Ale musze przyznac że kiedyś było lepiej, miał taki klimat dużej rodziny, wszyscy się znają, pomagają sobie..Choć ma to też swoje minusy, jak ktos rozgada czyjąłś tajemnice to cała społeczność na drugi dzień się o tym dowiaduje :D

20070710192752

20070710192928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć Stalowej Woli. Stąd pochodzę i tu mieszkam. Na zdjęciu nr. 3 jest moje osiedle, mieszkam w tym czerwonym bloku w prawym dolnym rogu zdjęcia :). Bardzo lubię to miasto.

20070711014008

20070711014029

20070711014113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Częstochowy. Bardzo kocham to miasto, ale z przykrością muszę stwierdzić, że dla młodych ludzi jest to nieciekawe miejsce. Pełno tu brudnych ulic i biednych okolic. Najgorsze jest to, że nasz kochany pan prezydent nic nie robi w kierunku by cokolwiek zmienić. Ludzie narzekają, że młodzież w tym mieście nic nie robi tylko pije alkohol, ale kiedy jadę autobusem przez ulicę Krakowską i patrzę na te bloki, inne budynki i ludzi ogarnia mnie autentyczny smutek. Ponad to w mieście toczą się wojny pomiędzy dzielnicami. I jak myślicie - o co? Dokładnie - dana dzielnica jest za danym klubem sportowym. Szczególnie ostatnio Raków znienawidził Włókniarz, ponieważ prezydent zabrał pieniądze na stadion, a ''rakowiacy'' twierdzą, że dał je Włókniarzowi. Mimo wszystko zawsze chętnie będę tu wracał :) i mam nadzieję, że kiedyś będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:18, Darkstar181 napisał:

> to ja dam zdjęcia swojej wiochy :)
To Wy tam macie inetrnet? :))

Sorry,musiałem spytać na widok tego traktora:)


Kolego, a masz coś do poczciwego polskiego Ursusa? :P
Poza tym to, że na wsi są traktory, to nie znaczy że ma nie być internetu. Poza tym mieszkam we wsi od urodzenia, nie planuję tego zmieniać i wiem trochę co tu się dzieje, nie każdego stać na nowoczesne maszyny, zresztą w naszym kraju nie ma zbyt wielu dużych gospodarstw, więc poczciwe, stare maszyny zaspokajają potrzeby gospodarzy.

Musiałem to napisać, bo jestem wielkim pasjonatem polskiej wsi i rolnictwa (tak tak, śmiejcie się) i troszkę mnie to uraziło, bo odebrałem to co napisałeś za szyderstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pokaże swoją miejscowość Gdów :)

1.Kościół w Gdowie :P
2.Pola za moim domem :D
3.Zagaje
4.Kopiec na cmentarzu
5.Moja byłem gimnazjum w Gdowie :)

20090724231659

20090724231752

20090724231819

20090724231847

20090724231857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować