Gram.pl

Diablo III - Przebudzenie Nekromantów już dostępne

12 postów w tym temacie

MisticGohan_MODED napisał:

Ja pierdzele... ten "dodatek" na chwile obecną jest droższy od samej gry xp

Normalnie też 50% wartości gry...

 

Ja pierdziele... w dniu premiery D3 60 euro, RoS 40 euro, Nekros 15 euro, imo proporcojnalnie. jesli gry tanieją to chyba dobrze? :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart i żal żeby za postać czyli skromne DLC płacić kasę. Liczyłem, że zrobią drugie duże rozszeżenie tym czasem zamieć drwi sobie z graczy i wydaje cos takiego ...

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Thuldumar napisał:

Ja już kupiłem i mam nadzieję, że dodadzą również amazonkę z druidem :)

amazonkę wątpię bo przecież jest DH. chyba że byłaby "dźgającą" a nie strzelającą amazonką ;)

ja też kupiłem i pograłem trochę, całkiem przyjemnie się gra. przysiądę bardziej jak sezon nowy wyjdzie.

 

DO HEJTERÓW
przez tyle lat musieliście wydać tylko na podstawkę i RoS, nie ma mikropłatności, wszystko zawsze było free i teraz płacz i zgrzytanie zębów bo po trzech latach od ostatniego wydatku jest jakieś płatne DLC. Nie chcesz, nie kupuj i przestań marudzić.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maurycy_69 napisał:

1. DO HEJTERÓW

2. przez tyle lat musieliście wydać tylko na podstawkę i RoS, nie ma mikropłatności, wszystko zawsze było free i teraz płacz i zgrzytanie zębów bo po trzech latach od ostatniego wydatku jest jakieś płatne DLC.

3. Nie chcesz, nie kupuj i przestań marudzić.. 

1. Kolejny, dla którego każda krytyka to hejt.

Zawsze taki się znajdzie.
Zawsze.

2. Przez tyle lat mam darmowe Path of Exile, które każdą kolejną aktualizacją zjada D3 odbytem, ma mikropłatności, które nie dają przewagi kupującym (tak, nawet zakładki do skrzynek, jeśli nie potrafisz sobie radzić w "end-game" bez dodatkowych skrzynek, to jesteś tzw. "nie-ogar")... No ludzie, mam mówić dalej?

3. Nie chcę być ofiarą bezczelnego stosunku cena/zawartość, nie kupię za taką cenę i nie przestanę  marudzić krytykować, bo Maurycy_69 myśli, że może sobie szeryfować.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jak przy premierze D3 tłumaczony był brak tej klasy w grze. Wg Blizzarda Nekromanci byli zbyt dobrze zrobieni w D2 i padli ofiarą swego sukcesu. Blizzard nie wiedząc jak ulepszyć Nekromantów postanowił z nich całkowicie zrezygnować a przynajmniej w takiej klasycznej formie znanej z D2. Najwyraźniej Blizzard przez te lata ostro myślał jak ulepszyć Nekromantów i chyba to mu się udało, skoro pojawił się ten dodatek. Jak dla mnie Nekromanci (szczególnie jeśli są przekalkowani z D2 a po obejrzeniu filmików na takich wyglądają) powinni być dodani do D3 za darmo przy okazji urodzin serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Cygi napisał:

1. Kolejny, dla którego każda krytyka to hejt.

Zawsze taki się znajdzie.
Zawsze.

2. Przez tyle lat mam darmowe Path of Exile, które każdą kolejną aktualizacją zjada D3 odbytem, ma mikropłatności, które nie dają przewagi kupującym (tak, nawet zakładki do skrzynek, jeśli nie potrafisz sobie radzić w "end-game" bez dodatkowych skrzynek, to jesteś tzw. "nie-ogar")... No ludzie, mam mówić dalej?

3. Nie chcę być ofiarą bezczelnego stosunku cena/zawartość, nie kupię za taką cenę i nie przestanę  marudzić krytykować, bo Maurycy_69 myśli, że może sobie szeryfować.

to że hejterzy nie czują tego że są hejterami to normalka więc się nie przejmuj. alkoholicy maja to samo.

faktycznie wydać 60zł na hobby raz na 3 lata to oburzające. kupienie nekromanty z petami i skrzydełkami też nie daje przewagi w grze, więc dlaczego krytykujesz to a mikropłatnosci w swojej gierce nie? anie jedno ani drugie nie jest wymagane aby grać więc o co szum? weź dwa głębokie wdechy i nie myśl o tym bo nerwicy dostaniesz jak się tak będziesz denerwował byle czym

Edytowano przez Maurycy_69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Maurycy_69 napisał:

1. to że hejterzy nie czują tego że są hejterami to normalka więc się nie przejmuj

2. alkoholicy maja to samo

3. faktycznie wydać 60zł na hobby raz na 3 lata to oburzające

4. kupienie nekromanty z petami i skrzydełkami też nie daje przewagi w grze

5. dlaczego krytykujesz to a mikropłatnosci w swojej gierce nie? anie jedno ani drugie nie jest wymagane aby grać więc o co szum?

6. weź dwa głębokie wdechy i nie myśl o tym bo nerwicy dostaniesz jak się tak będziesz denerwował byle czym

1. To, że człowiek nie rozróżnia hejtu od krytyki to normalka, więc się nie przejmuj.
Widzisz? Też tak potrafię.

2. Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce padną określenia "PiS-owiec" albo gorzej...

3. D3 nie jest jedyną grą, więc "tegez"...

4. Krytykowany jest stosunek ceny do zawartości.

5. Ponieważ w przeciwieństwie do D3, PoE nie blokuje klas postaci barierą cenową, tylko kosmetyki i zakładki skrzynki. Tak samo nietrafiony tekst o "swojej gierce". Praktycznie każdy aktualny H'n'S jest aktywniej wspierany, niż D3:
- PoE i miażdżący dodatek w okresie letnim
- Grim Dawn i dodatek w okresie letnim
- nawet Titan Quest AE ma większą częstotliwość aktualizacji...

6. ...powiedział to człowiek, który zaczął o "marudzeniu", bo nie może znieść faktu, że Blizzard ze swoją polityką wobec D3, pokazuje, że w przeciwieństwie do aktywnej konkurencji, zapadł w sen zimowy. Jak będziesz się denerwował byle czym, to nabawisz się nerwicy, albo czymś...

Chcesz się dalej babrać, czy odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według moich obliczeń dodatek powinien kosztować około 67 euro mam na koncie paypal 75 zeta więc dlaczego przy finalizowaniu zakupu paypal żąda dopisania karty płatniczej do konta skoro mam więcej kasy niż potrzeba? Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się