Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer oficjalnie rozpoczęte!

22 postów w tym temacie

Chamberlyn

W minioną niedzielę, w Galerii Mokotów przy salonie sieci EMPiK odbył się turniej Pro Evolution Soccer. Była to jednocześnie pierwsza impreza z cyklu Mistrzostw Polski, które będą się odgrywać w nadchodzących dniach w sześciu miastach Polski.

Przeczytaj cały tekst "Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer oficjalnie rozpoczęte!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy jestem pierwszy :Szkoda ze nie wezme udzialu w mistrzostwach bo rodzice nie chca mnie puscic samego do wawy... :/ jakos przeboleje to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 120 miejsc i 6 stanowisk to jakaś parodia...jak by było z 5 więcej to bym się dostał:| A organizacja sama w sobie kiepska, co tu kryć...Oby za rok było dużo, dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj a ja się pakuje na wakacje :P
No nic ;) I tak bym nie wygrał i tak, wystarczy popatrzeć na tych kozaków/maniakó piłki nożnej odrazu widać, że Settlers i Heroes maniak nie ma szans ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże co w tym jest takiego ekscytującego ja np nielubie piłki ale mój brat jak usłyszał o tym to mu szczena opadła terz aby czeka na cd od sąsiada i bedzie grał :(( a komp bedzie zajęty Kto wymyślił tę durną gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za mistrzostwa w których nie da się uczciwie zapisać? stać w kolejce 2h i nie zagrać? losowali ludzi? phi co to ma być? do tego ''organizatorzy'' obiecali połowe miejsc swoim znajomkom i brakło dla normalnych uczestników-skandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mają być eliminacje do Mistrzostw Polski!??? To co się dziś stało w Katowicach można nazwać tylko totalnym dnem
organizacyjnym. Przejechałem szmat drogi, wyjechałem ze znajomymi przed godz.5, by ok. 8 zarezerwować sobie miejsce przed drzwiami Empiku - stara zasada KTO PIERWSZY TEN LEPSZY. Później 2 godziny w totalnym narastającym tłoku, by o 10 usłyszeć, że jakiś geniusz nie będzie zapisywał przy tak napierającym tłumie. ALE OD 9 OBSŁUGA TURNIEJU STAŁA BEZPRODUKTYWNIE,GŁUPKOWATO SIĘ UŚMIECHAJĄC i DOWCIPKUJĄC ZE ZNAJOMYMI. Potem wielce wzywano ochronę (i zleciało się 6 siebie wartych pracowników ochrony dla których była to chyba pierwsza poważniejsza "akcja" w życiu), jakby nie szło jej wcześniej poprosić o pomoc i kolejka sformowała by się w kilka chwil.Nad tłumem się już nie dało zapanować, logiczna sprawa - Ci z tyłu nie mieli już nic do stracenia, więc parli do przodu.I tu kolejne BRAWA dla prowadzących, zarządzono losowanie... Ludzie, no ręce opadają... JESTEŚCIE NIEPOWAŻNI!!! Listy spisywane na kolanie, niektórzy zapisani po 3, 4 razy: różnymi ksywkami i jeszcze imieniem i nazwiskiem. W efekcie liczba uczestników wzrosła 2krotnie. Tym samym wielu graczy, którzy czekali od wczesnych godzin, często przyjechali wiele kilometrów zostali zwyczajnie oszukani. Tak się dziś czułem, OSZUKANY. I myślę, że wiele osób podziela moje zdanie. Jeszcze taka rada, na zachodzie jeśli jest wstęp wolny to nikt nie wychodzi nie zagrawszy choc jednego meczu, jesli nie umiecie zapenic takich warunków to nalezy ustalic wpisowe 15 lub 20zl i cześć chętnych odpadnie na wstępie. NIE UMIECIE ORGANIZOWAC TO SIE ZA TO NIE BIERZCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm ja bralem udzial w eliminacjach w Warszawie. Wedlug mnie wszystko bylo w porzadku. o 9 wpuscili nas do galerii mokotow, czesc ludzi czekala mniej wiecej od 8 rano lub wczesniej, zapisy zaczeto okolo 9:40, na zasadzie, po kolei, kilkanastu osobom nie udalo sie zapisac. Reszta byla zadowolona z faktu wziecia udzialu w imprezie. Stanowisk bylo 12 tak jak zapowiadano, 6 na zewnatrz i 6 w srodku empiku, zapisy prowadzono na laptopie, wszystko ladnie bylo zorganizowane, kazdy zapisal sie tylko raz, potem byly wydrukowane formularze grup, troche bylo zamieszania podczas eliminacji, ale ostatecznie udalo mi sie wyjsc z grupy, wygralem tez w 1/16, odpadlem w meczu o 1/8. Mi sie wydaje ze organizatorzy sobie poradzili, nie bylo wiekszych problemow, wiadomo ze jak gra 120 osob to trudno jest nad wszystkim zapanowac, lecz chyba lepiej sobie poradzic nie mogli, za to naleza im sie brawa, przynajmniej w Warszawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem "przyjemność" brać udział w tym cyrku jaki miał miejsce przy okazji eliminacji w Katowicach. Niestety musze w pełni potwierdzić słowa mojego przedmówcy. Ja również około 8 ustawiłem się w przodzie tej ciągle rosnącej kolejki ale byłem zadowolony gdyż jak już zauważyłem byłem na jej samym przodzie, a każdy raczej wie, że jak jest 120 miejsc a jest się na samym przodzie to raczej zapisanie nie powinno stanowić większych problemów. Ale JEDNAK! O 9 w momencie otwarcia bram silesi cały tłum wtargnął do środka przed budke w której miało dojść do zapisu. Kolejka oczywiście zrobiła się bardzo SZEROKA! Oczywiście nikt nie chciał stać z tyłu licząc że z boku się dociśnie! GDZIE BYŁY BARIERKI KTÓRE OGRANCZAŁŁYBY TŁUM?! NIE WIADOMO!! A jeżeli organizatorzy nie mogli takowych postawić to może wypadałoby użyć tych NIESAMOWITYCH 6 "pracowników ochrony" żeby pokolei dopuszczali kolejne osoby z początku kolejki! Skoro w Wawie zapisy rozpoczęły się po 9 to czemu tu nie można było zastosować takiego rozwiązania!? W końcu doszło do sławnego losowania! KOLEJNE BRAWA dla organizatorów! Jak można przymować zapisy w postaci ksywek!! BRAWO ZA MYŚLENIE! Jeżeli decydujecie się już na taki krok, to przynajmniej bądźcie na to przygotowani! Jeżeli ktoś użył 3 ksywek i nazwiska to jego szanse na udział w turnieju zdecydowanie rosną! Ale niestety były "głupki" które zapisywały się tylko imieniem i nazwiskiem (m.in. ja) więc oni nie powinni się dziwić że jednak nie zagrali! Jak już kolega pisał jeżeli to są eliminacje mistrzostw Polski, to może wszystkie osoby powinny mieć szansę spróbować, a jeżeli organizatorzy spodziewali się takiej liczby chętnych to trzeba było pomyśleć albo o większej liczbie stanowisk albo o jakiejś symbolicznej opłacie!!!!! Na koniec jeszcze pragnę "podziękować" organizatorom za te 120 miejsc, najciekawsze jest to że z losowania może zapisali ok 70-80! A GDZIE RESZTA MIEJSC!!!??? Wiem, wiem, znajomi też muszą zagrać!!! TO JEST POLSKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się z opiniami o tym co zdarzyło się w Katowicach . Wprowadzenie losowania to ewidentne złamanie regulaminu który został ustalony przez organizatorów !!! Nie zapanowanie nad tłumem to drugie ! Jeśli robi się limit graczy to należy spodziewać się że ktoś kto przyjechał masę kilometrów i jest 121-szy będzie próbował się dostać czytaj (wepchać) , a organizatorzy byli tym bardzo zdziwieni ! Można było np. nie otwierać na "hura" tylko wpuszczać przy pomocy ochroniarzy po 10osób i zapisywać . To jeden aspekt organizacyjny ! Drugi to oczywiście same zawody , dokładnie zgadzam się z opinią że wylosowano może z 70 osób reszta to kolesie i sami sądziowie którzy byli już na liście laptopa ! .....a propo czy sędziowie nie powinni mieć zakazu grania w zawodach które sędziują ???? TO PROFANACJA ZAWODÓW I REGULAMINU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja np nielubie piłki ale mój brat jak usłyszał o

Dnia 14.08.2006 o 22:14, remolinek69 napisał:

tym to mu szczena opadła terz aby czeka na cd od sąsiada i bedzie grał :(( a komp bedzie zajęty
Kto wymyślił tę durną gre


Twój brat przynajmiej zna się na żeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ze wszystkimi co tutaj piszą . Ja jechałem 3 godziny i tez pocałowałem klamkę....
Pani informatorka źle mnie poinformowała( nazywając rzeczy po imieniu okłamała) na forum obok z wampem napisaliśmy co dziło sie w Krakowie poczytajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz widzę po liście że w Krakowie do finału załapał się niejaki "masło" (ten nick akurat zapamiętałem z Katowic... tu mu się niestety nie udało:)... to jeden z sędziów i zarazem organizatorów ! CZYLI W WARSZAWIE W FINALE BĘDĄ WSZYSCY ORGANIZATORZY Z EKIPY OBJAZDOWEJ (mają 6 szans - 6 eliminacji )
Jeszcze raz powtarzam !!!! w tego typu imprezach nie powinni brać udziału organizatorzy , a tym bardziej sędziowie !!! Podsumowując ....znowu 120 miejsc w Krakowie to fikcja !!! na liście znowu byli i grali sędziowie !!!

MAM NADZIEJĘ ŻE PRZECZYTA TO KTOŚ Z FUNDATORÓW NAGRÓD , ORGANIZATORÓW LUB FIRMY KONAMI I ROZLICZY CHŁOPAKÓW Z EKIPY OBJAZDOWEJ - organizacja tych zawodów parodia !!! i obraża dobre imię firmy KONAMI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować