Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - recenzja - Eliksir młodości

11 postów w tym temacie

Z sentymentu do wersji PSX i z szacunku do ogromu roboty wykonanej przy remake'u ten tytuł zdecydowanie u mnie wyląduje na półce. Poza tym - podoba mi się i to bardzo :) A i syn bardzo lubi Crasha... Będzie grane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, MisioKGB napisał:

A mi ino wzdychać pozostaje i marzyć o dobrej platformówce na PC. Marność nad marnościami i tylko marność :(

Przecież jest ich od metra O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się kupić ale za 160 zł ... Sony rzuciło śladową ilość na Polskę, stąd gry już praktycznie nie ma ani w Empikach, Saturnach czy MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MisioKGB napisał:

Zapodaj, coś podobnego do Crasha, bo jestem zaskoczony :P

Na przykład Sonic Generations na pc ma mody które przenoszą poziomy z innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lis_23 napisał:

Udało mi się kupić ale za 160 zł ... Sony rzuciło śladową ilość na Polskę, stąd gry już praktycznie nie ma ani w Empikach, Saturnach czy MM.

Activision jest wydawcą. Sony nic nie rzuciło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pograłem trochę w weekend, na razie tylko w pierwszą część. Mam na PS3 wersje z PSX, w które się zagrywałem, więc różnicę w jakości grafiki widać od razu i to, co dostaliśmy teraz na PS4 to po prostu majstersztyk. Przyjemnie, kolorowo, wesoło. Dzieciaki też zachwycone, chociaż trochę się denerwowały, bo Crash do najłatwiejszych platformówek nie należy i błędów nie wybacza. Ale i tak maluchy dzielnie parły do przodu. Ja natomiast mam wrażenie, że mimo wszystko remaster jest łatwiejszy od oryginału, za co chwała twórcom, bo gry kupuję po to, by się przy nich zrelaksować, z nie wkurzać. Na razie mam za sobą jakieś 10 poziomów, na więcej nie starczyło czasu. Jednak uważam, że jak na trzy odświeżone po ponad 20 latach gry, to jest to bardzo dobrze wydane 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować