Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Smartfonyzacja rynku konsol to wynik na jaki gra w tej chwili Microsoft

7 postów w tym temacie

Artykuł bardzo fajny z trafnymi spostrzeniami, lecz nastrafiłem na dość śmieszny błąd językowy w czwartym akapicie, a mianowicie: 

Spójrzmy teraz na najnowsze „high-endowe” wersje konsol od obydwu czołowych producentów (Nintendo jak zawsze robi po swojemu, wobec czego pomijam ich w tym zestawieniu). PlayStation Pro w teorii jest wyraźnie potężniejsze od swojego młodszego brata. Zastosowano szybciej traktowany procesor...

Pozdrawiam, Tancar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy.

Moim zdaniem Xbox One X, będzie kosztowną klapą Microsoftu, no może poza samymi USA, ale oni tak mają, że wszystko kupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generacje konsol miały to do siebie, że zawsze wiadomo było na czym można zagrac a twórcy wiedzieli na co tworzyć gry. Jeśli to wszystko sie rozdrobni na "pół generacje" a co gorsza sony i microsoft pojda innymi drogami w tym względzie, to według mnie będzie syf na rynku i mając jedną konsole będzie problem żeby zagrać we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Precedensem już właśnie bylo PS4 Pro. Fajny artykuł. Niestety, ale myślę że o tym już chyba każdy wie, bo srednio rozgarnięta małpa już mogła zauważyć dawno, że specyfika rynku konsolowego mocno się zmienia. Teraz to bedzie jak z PC. Różne konfiguracje o różnej wydajności aby zapewnić możliwie najszerszą sprzedaż.

Edytowano przez MisioKGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini obudowa HTPC wybrana spośród setek dostępnych modeli, płyta mini ITX, karta graficzna w wersji Nano, dowolnie wybrany gamepad, interface Steam BigPicture i żegnajcie konsole w ogóle. Nie będę płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować