Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo nie widzi dla siebie potencjału w rynku PC

44 postów w tym temacie

[Edit-Muradin]

Edytowano przez Muradin
Widzę, że kolega nie umie pisać w ludzki sposób... Żółta kartka, kolejny taki wybryk i będzie krótki odpoczynek od forum.
  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Stack_Black napisał:

Aha i wymien mi te ex na PC w ktore chcialby kazydy zagrac , nawet ten szary kowalski , a nie gry tylko dla okreslonej bardzo waskiej grupy jak na rynek gier. Mozemy tak odbijac pileczke do konca swiata jak ty to napisales Shit Sherlocku

Gry, w które chciałbym zagrać każdy, nawet szary Kowalski?
Nie wiem, gościu, może zainteresuj się FarmVille albo Tibią, skoro wymienione wcześniej tytuły Cię nie przekonały. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaracz napisał:
21 minut temu, Stack_Black napisał:

Aha i wymien mi te ex na PC w ktore chcialby kazydy zagrac , nawet ten szary kowalski , a nie gry tylko dla okreslonej bardzo waskiej grupy jak na rynek gier. Mozemy tak odbijac pileczke do konca swiata jak ty to napisales Shit Sherlocku

Gry, w które chciałbym zagrać każdy, nawet szary Kowalski?
Nie wiem, gościu, może zainteresuj się FarmVille albo Tibią, skoro wymienione wcześniej tytuły Cię nie przekonały.

Pozamiatales znikam

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Babmbusek nie jestem takim bezmozgiem jak ty , ze musisz mi pisac ze pc jest lepszy , zeby wyczuc od ciebie smrod pc'towego placzusia . No i ten tekst z hipokryzja buahahaha leze i kwicze co za deb.....

Tak czytam czytam i nie wierze. Ty jestes jakis nawiedzony. Prowokujesz, obrazasz i jeszcze wciskasz ludziom ze to nie Ty, tylko oni :)

Twoje posty sa pelne sprzeczności, za grosz w nich logiki i rozumowania. Nie bylo by w tym nic dziwnego, bo juz nie jednego takiego asa widzialem na forach, ale Ty bezczelnie jeszcze ludziom wciskasz ze to oni sie tak zachowuja. Dobry jestes :) 

Dziwie sie Twoim rozmówcom ze jeszcze trzymaja poziom, bo wiekszosc juz dała by sobie na luz. Chociaz z drugiej strony, widac ze goscie trzymaja poziom w kazdej sytuacji, nie tak jak Ty.  Argumentów bylo Ci brak juz od poczatku tej rozmowy, wiec na koniec sie rozprules i pojechales z bluzgami. Widac ze gimnazja maja wolne.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stack_Black napisał:

(W skrócie wszystkie twoje komentarze, ich styl, pisownia i brak netykiety)

Fanboj - widząc "zagrożenie" dla swojej ukochanej zabaweczki, odczuwa paniczną potrzebę utwierdzania - siebie i innych - w przekonaniu, że obiekt ich ślepej miłości ciągle jest bezkonkurencyjny i na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Tak czytam czytam i nie wierze. Ty jestes jakis nawiedzony. Prowokujesz, obrazasz i jeszcze wciskasz ludziom ze to nie Ty, tylko oni

 

Musze przyznać, ze przypomina mi bodajże Nievila z czasów wczesnego gram.pl (nie wiem, czy wtedy serwis nie był jeszcze pod opieką CDP). Ale przyznaję, że jest pocieśniejszy - tamtemu szajba odbijała jak ktokolwiek napisał coś nie tak na serię MGS, ale przynajmniej czekał, aż ktoś to faktycznie napisze. Ten się kłóci o wymyślone przez siebie rzeczy. 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wam bedzie - fanboy , debil chetnie poczytam , ale bambusku krecisz wokol moich pytan i caly czas nie odp . Podaj mi te gry ktore zachod tak pragnie na konsole ? Znikne i skasuje konto jeszcze cie przeprosze . 

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna a niech bedzie , niech strace - wymien mi jakikolwiek wielki hit na pc o ktorym marzy swiat konsol . Koledzy ktorzy sie dolaczyli do obrony niech pomoga. Niech to bedzie gra do ktorej zaprosisz pierwsza lepsza osobe z chodnika i powie WOW  a jest to na konsole?

  • Downvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Stack_Black napisał:

Niech wam bedzie - fanboy , debil chetnie poczytam , ale bambusku krecisz wokol moich pytan i caly czas nie odp . Podaj mi te gry ktore zachod tak pragnie na konsole ? Znikne i skasuje konto jeszcze cie przeprosze . 

A tak z czystej ciekawosci spytam sie o co chodzi z tym zachodem? Chodzi o dziki zachód? Czy moze o zachód slonca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stack_Black napisał:

Kurna a niech bedzie , niech strace - wymien mi jakikolwiek wielki hit na pc o ktorym marzy swiat konsol . Koledzy ktorzy sie dolaczyli do obrony niech pomoga. Niech to bedzie gra do ktorej zaprosisz pierwsza lepsza osobe z chodnika i powie WOW  a jest to na konsole?

Nie ma takiej gry. Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w google, wpisz Why Xcom 2 had to be PC exclusive, już pierwszy link to artykuł, gdzie Firaxis musieli sie z tej decyzji tłumaczyć. A potem poczytaj komentarze. 

Jak skończysz to wróć na google, wpisz XCom 2 coming to PS4, trzeci link, poczytaj komentarze. W pierwszym coś dużo narzekania, a w drugim dużo radości, jak na "średniaka do kwadratu, o którym mówią tylko pcciarze". 

IGN jest jaki jest, ale to bodajże największy amerykański serwis o grach, a skoro mówiłem o zachowaniu prasy to jak najbardziej pasuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Stack_Black napisał:

Kurna a niech bedzie , niech strace - wymien mi jakikolwiek wielki hit na pc o ktorym marzy swiat konsol . Koledzy ktorzy sie dolaczyli do obrony niech pomoga. Niech to bedzie gra do ktorej zaprosisz pierwsza lepsza osobe z chodnika i powie WOW  a jest to na konsole?

O! Przy tak hojnej propozycji pozostaje mi tylko złożyć kontrofertę: wymień mi hit na konsole, przy którym przypadkowy przechodzień zaczepiony na ulicy zrezygnuje z całego swojego dotychczasowego życia i poświęci jego resztę na granie w tę grę non profit.
Szkopuł tylko w tym, że nie sprawiasz wrażenia autorytetu intelektualnego, więc na słowo Ci nie uwierzę. Oczekuję badań na próbie 500 osób, żeby były w miarę rzetelne.
Jeśli udowodnisz swoją rację, zrezygnuję z udzielania się na forum.
Chyba dobry deal, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambo nie dojdziemy do porozumienia napewno . Piatek najpiekniejszy dzien tygodnia dyskusje czas skonczyc , choc cie nie trawie to i tak szanuje. Jaracz przestan jarac bo zes poszybowal z tym wpisem. TigerXp wycisnij pryszcze i wyjdz z domu , dotlen sie.

Edytowano przez Muradin
Tak więc kolega dzisiaj też skorzysta z piątkowej aury i odpocznie chwilę, jeśli nie potrafi żyć bez ubliżania innym... Na razie 24h poza Forum. Kolejne takie akcje będą skutkowały dłuższym odpoczynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma rację. Nie ma na PC takiego typowego każualowego triple Ej jak np. Unchartered.


Jest sporo świetnych gier, niektórych bardzo popularnych, których nie ma na konsolach (LoL, DOTA2, wszelkie strategie) albo długo ich nie było (WoT),  albo kompletnie się nie przyjęły (CS:GO), ale nie ma czegoś jak konsolowe exy.  Nie ma i nie będzie, bo nikomu to się nie opłaca i nikt za to nie zapłaci.

Edytowano przez fenr1r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, fenr1r napisał:

Jest sporo świetnych gier, niektórych bardzo popularnych, których nie ma na konsolach (LoL, DOTA2, wszelkie strategie) albo długo ich nie było (WoT),  albo kompletnie się nie przyjęły (CS:GO), ale nie ma czegoś jak konsolowe exy.  Nie ma i nie będzie, bo nikomu to się nie opłaca i nikt za to nie zapłaci.

No dobrze, ale kto ma byc tym wyznacznikiem kto czego chce. Co chwile slysze czego to niby chca pctowcy i placza po nocach ze nie moga w to zagrac, bo uncharted czy inne the last of us. Z kolei jak sie wymieni jakis tytuł stricte pc, to zaraz teksty w stylu "ale my tego wcale nie chcemy, mamy lepsze na konsole" i ot taka dyskusja z ludzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:

Z kolei jak sie wymieni jakis tytuł stricte pc, to zaraz teksty w stylu "ale my tego wcale nie chcemy, mamy lepsze na konsole" i ot taka dyskusja z ludzmi. 

Tak było w czasach generacji PS2 i pierwszego Xboxa, kiedy Internet w Polsce się upowszechniał, pojawiły się i spopularyzowały wieksze portale growe i zaczęły sie faktyczne tarcia na linii pecety - konsole. No ale myślałem, że takie podejście już dawno minęło... A widać jakieś dinozaury tamtych czasó się zachowały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, dałem najprostszy mozliwy tu sposób znalezienia jak prasa zachodnia miała problem z brakiem gry na konsoli i jaka była reakcja ludzi w komentarzach. Prościej to mogłem już tylko dać bezpośrednie linki - próbowałem, post nie przeszedł. Skoro Stack_Black nie chce tego uznać, bo mu  wyraźnie do teorii nie pasuje, to już nie jest mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować