Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2007 o 16:33, KrisK91 napisał:

Teraz obie serie bardzo się zmieniły (A raczej przeistoczyły się w inne gry o.o). Nie wiem
kto wygra - jednak IMO jedna rzecz daję OGROMNĄ przewagę UT3 nad QW. --> Modyfikacje. Wystarczy
spojrzeć na nadchodzące produkcję na www.moddb.com - modków do UT3 jest mnóstwo - modele, szkice
czy inne bzdetki prezentują się wyśmienicie!


Chyba zielonego pojęcia nie masz o czym mówisz :) Quake 1-4 i UT na multi to zwykłe deathmatche, natomiast seria Enemy Territory (RTCW, ETQW) oraz Battlefield to takie taktyczne fpsy po sieci - tutaj nie wystarczy dobrze strzelać, trzeba spełniać różne cele, jest podział na różne klasy i każda z nich ma inne zastosowanie na polu bitwy. Wypadałoby prędzej porównywać UT3 do QIV (choć zapewne nawet nie ma czego porównywać, gdyż QIV to po prostu normalny QIII w nowych szatach, w dodatku bez takiej liczby modów i map...) i Battlefielda do ETQW (tutaj moim zdaniem zdecydowanie wygrywa Battlefield 2 - jakoś mnie Quake Wars nie oczarowało ani trochę, wręcz przeciwnie...).

Ciekawe jakie noty zgarnie ETQW w branży - ja samo demko jestem w stanie ocenić na 7+/10 (świetna grafika, przyjemny gameplay i niestety zero innowacji i czegoś co przykuwałoby do monitora na dłużej...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 02:07, Sth`Devilish napisał:

/.../


No jeśli lubisz bardziej realistyczne sieciówki to oczywiste, że bardziej podoba Ci się Battelfield 2.

Bo mnie najbardziej w ET:QW podoba się to przeciwstawienie sobie zwykłych ludzi (realistyczne bronie , pojazdy itp.)
ze stroggami którzy z realistyką nie mają nic wspólnego.
I to jest największy wg. mnie plus tej gry :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 09:55, Mixon1988 napisał:

No jeśli lubisz bardziej realistyczne sieciówki to oczywiste, że bardziej podoba Ci się Battelfield
2.


Battlefield 2142 z realistyką nie miał niczego wspólnego, a jednak wywarł na mnie większe wrażenie niż Quake Wars. Może to dlatego, że w QW w zasadzie niewiele nowego widzimy. To tak jakby nagle powstał jakiś klon Quake''a 3 - nawet gdyby był dobry, to i tak nie wzbudził by większego zainteresowania wśród graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się POTWORNIE (hyhy, aluzja do stroggów :P) spodobał Quake Wars na podstawie demka.
Rozgrywka jest dynamiczna, no i ta altyleria.
Wg. mnie tą grę można ocenić na 8.5/10 w porywach do 9/10 :P

ps.kto wyda/wydał tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2007 o 11:58, Rumcajs52 napisał:

ps.kto wyda/wydał tą grę?


Wydawcą gry jest Activision, w Polsce grę wyda Conega.
A tak dla przypomnienia: DZISIAJ OFICJALNA PREMIERA W POLSCE!!!
Chociaż Ci, którzy zamówili przez neta mogą grać już od środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już w pełni się nasyciłem demkiem (miałem je w dzień premiery w internecie) i zastanawiam się nad kupnem pełniaka. ET (starsze) nadal gram i jak na razie nie przestanę. (duuuuuużo gram)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie QW to porażka. Teraz to jest raczej Battlefield niż ET. Mimo 4letniego skilla w ET, tutaj dostaje w dupe od pierwszego lepszego ludzia, na Valley każdy Strogg lata na Icarusach, przez co cieżko jest ich zbić, broń ma strasznie mocny rozrzut... Mógłbym tak wymieniać tygodniami. Nie mniej QW kupuje i będę grać jakiś czas. Nadal jset to kawał dobrej gry, jednak ET to już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:30, oOreVenOo napisał:

Czy QW wymaga wnoszenia opłat co miesiąc ? Czy po prostu kupujemy grę i gramy ile wlezie ?
:-)



Kupujemy i mlucimy do utraty tchu:D.Na szczescie nikt jeszcze nie wpadl na tak "genialny" pomysl jak opłaty co miesięczne za gre w fpsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też mam jedno pytanie mianowicie:
Gram już tak z 2 godzinki i chciałem sprawdzić swoje statystyki lecz kiedy na nie wchodzę to we wszystkich statsach mam 0, aktualizuję statystyki i to samo.Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czemu mam puste statystyki??

P.S : mam oczywiście pełna wersję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że w Twojej wypowiedzi jest pewna sprzeczność?

Mi QW:ET nie przypadło do gustu włąśnie dlatego, że niezależnie od strony kierujemy czymś co nie jest humanoidem a najwyżej jakimś automatem - w przypadku Strogów ok, w przypadku ludzi nie ok bo po prostu nie są ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem jakis czas w demko i stwierdziłem ze to nie dla mnie. I znowu powróciłem do starego dobrego Wolfa ET. To już trzeci rok będzie jak w niego gram często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:40, hallas napisał:

Nie uważasz, że w Twojej wypowiedzi jest pewna sprzeczność?

Tak wiem. Po prostu oczekiwałem powrotu do korzeni ET, a nie Battlfielda:Quake Wars. Gdyby mapy były 3x mniejsze (Mój med+ rifle poszedł się je...), nie było pojazdów (whineeeee) i hitboxy byłyby mniej skopane, byłoby ok. Bardzo wiele rzeczy wg. mnie zmieniło się na gorsze, ale gra sama w sobie warta jest uwagi, bo wprowadza wiele nowych elementów i dostarcza zupełnie innych doznań. Stała się chyba trochę bardziej nastawiona na taktykę, ale na publicach gdzie nikt nie współpracuje ze sobą, wsiada Ci taki kozak do Cyclopsa i guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyh to dobrze ze nie wymga, w kazdym razie zastanawiam sie nad kupnem. Warto ? Wybaczcie nmi b;ledy ale jestem na/po impezie i tak srednio kontaktuje ze nswiatem zywych.

Pozdrawiam oORevebOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:22, gpodoba napisał:

dziś ide chyba kupić gre demo jak dla mnie rewelacja !


demo?! demo to jest za darmo do pobrania w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować