Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Moim zdaniem przesadzili troche z przeniesieniem realiow ET w Quake. Przyzwyczajenie sie do stroggow i futurystycznych komandosow zamiast zolniezy z okresu II WŚ bedzie dla starych graczy et imo trudne. Well, jak im wyjdzie to zobaczymy, moze ta gra bedzie calkiem miodna jak jej poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 11:57, Lailonn napisał:

Gralem duzo. Ba ja grywam w kazdego shootera jaki sie pojawia. RTSom raczej tez nie przepuszczam ;}

Nie oszukuj sie. ET
to taki "fenomen" jak AA. DARMOWOSC. AA jest zbugowane jak jasny gwint(choc oryginalne) ale gdyby tylko wprowadzono oplaty
gromna czesc graczy by odeszla od tego tytulu(sami tak mowia)

W ET jest dokladnie tak samo. Z tym, ze ET nie jest w niczym(poza
tym expem) oryginalne. COD/COD2 w realiach WWII by po prostu byly bardziej oplacalne.

Ilekroc widze maniaka jakiegos tytulu
smiac mi sie chce. Tacy ludzie nie maja prawa glosu. Zapatrzeni tylko w swoja ukochana gre nie zauwazaja jej brakow i minusow.
Z takimi ludzmi nie podejmiesz normalnej dyskusji...


O Jesus, i weź tu człowieku sie nie załam. Nie jestem jakimś total ET-szowinistycznym świrem, zwracam uwagę i przyglądam się z ciekawością każdej grze. W ET gram najwięcej bo ta gra MA MIÓD i jest po prostu NIESAMOWITA. Dlatego założyłem ten topic aby fani mogli się wypowiedzieć, a nie żeby najeżdżać fanów i mówić im że ET by było "be" gdyby nie było darmowe. Nawet jak trzeba by było płacić, to bym płacił (choć niewiele) aby móc popykać w mą giereczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bo ta gra MA MIÓD i jest po prostu NIESAMOWITA."

Nic nie jest niesamowite "bo tak" Skoro wiec nie powala grafika, mozliwosciami, rozbudowaniem to jest do dupy :P Jedyne co ja wyroznia to to, ze to jedyny quakeowy shooter w realiach WWII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uznacie mnie za szalenica ale to co mi sie w ET podobalo to brak pojazdow. Jak chce grac w shootera to gram w shootera a nie w symulator nawet zrecznosciowy.. Gralem w BF i gram dalej ale ET jednak ma wiecej miodu i wspolpracy z innymi graczami. To mi sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 09:14, Valed napisał:

Moze postaramy się o jakiś fanstie? :D

A mało Ci fansite''ów? www.enemyterritory.pl i wystarczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:26, WoWmen napisał:

Ewenement ET polegał na całkowicie darmowej rozgrywce i bardźo popularnym klimanie II wojny światowej. W ET:QW są tracone
te wartości, gra płatna i same futurystyczne bronie i miejsca. To już nie będzie to samo. Tak jakby do cs''a rocket lunchera
dodać :/


Dodanie wyrzutni do CS rzeczywiscie zasadniczo zmienialoby rozgrywke. W ET rocket launcher byl - skok nie bedzie az tak szokujacy. W ET najlepsze byly: podzial na klasy (wczesniej chyba w zadnej grze nie bylo min i ich wykrywania, czy szpiegow przebierajacych sie za wroga), zdobywanie doswiadczenia (mile urozmaicenie i jakas motywacja do dzialania - chociaz mialo to tez wady jak xpwhoring) oraz wprowadzenie pewnych fabularnych "urozmaicen" - gra nie sprowadzala sie juz do sieczki, albo noszenia flag z miejsca na miejsce, ale wymagala np. wykradzenia jakiegos przedmiotu, odeskortowania pojazdu itp.

Na pewno znaczenie ma tez fakt, ze ET bylo darmowe. Jednak dosc popularny byl tez wczesniejszy platny RTCW. Poza tym wprowadzenie CDKEY''a pozwoli wreszcie na banowanie oszustow (w ET bana latwo bylo obejsc).

Generalnie nie moge sie doczekac, tylko kompa musze zmienic. Nad ET spedzilem 2-3 tys. godzin (i wciaz grywam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:48, Lailonn napisał:

ET w starciu z BF/CS/AA nie ma nic co moze je stawiac ponad w/w tytuly. A mimo to sa "slepo zakochani maniacy" ...


Stawiajac sprawe tak kategorycznie sam robisz z siebie maniaka :) Moim zdaniem ET z CS i AA nie ma co powrownywac. CS i AA to gry taktyczne, z mniejszym tempem akcji i bez respawnu (do zakonczenia mapy), w ktorych jeden niezly gracz jest w stanie rozwalic 5 n00bow :) Lubie czasem pograc w CS, ale raczej nie jestem wielkim fanem tego typu rozgrywki (po prostu jak zgine na poczatku mapy i potem mam czekac 15 minut to mnie diabli biora). ET mozna porownywac wlasnie z BF, Quake''ami, CoD itp. i jak dla mnie (mam CoDa i Q3 w BF1 gralem tylko kilka godzin u kumpla, w BF2 w ogole) jest po prostu najlepsza. Tak jak pisalem - ze wzgledu na pewna "fabule" w misjach, XP i niezly podzial na klasy, dzieki ktoremu w pojedynke mapy nie wygrasz (wspolpraca jest konieczna).

Dnia 03.11.2005 o 14:48, Lailonn napisał:

Ja
tam od ET wole CS(5 lat bodajze grania) AA(ponad 3 lata-od poczatku) i BFy (tez juz pare latek bedzie ;D) A ET nie wkrecilo
mnie bo nie ma tam ani realizmu


Nie ma.

Dnia 03.11.2005 o 14:48, Lailonn napisał:

ani pojazdow.


W CSie nie ma i w AA chyba tez nie (ale dawno w AA nie gralem). Pojazdy w ET sa, tylko ze ze wzgledu na "fabule" poruszaja sie w z gory wyznaczonym kierunku.

Dnia 03.11.2005 o 14:48, Lailonn napisał:

Wlasciwie gra przypomina mi quake''a, unreala tylko ,ze w inncyh realiach
:P Ale zla nie jest. Po prostu not for me ;]


I dochodzimy do sedna sprawy. Dla mnie ET jest jak najbardziej - ja np. sie dziwie dlaczego ludzie w CoD graja, kiedy on jest taki nudny, a mogliby sobie za darmo ET sciagnac :) Moze i jestem maniakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten obrazek jes już z QW. Widać że już nie będziemy biegać niemcami, aliantami tylko amerkanami i irakijczykami... Grafika już na o wiele wyższym poziomie ale przez to napewno gra będzie miała o wiele większe wymagania, a szkoda bo wydaje mi się że w ET gra tak dużo osób bo ma małe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie snajper:>. Uwielbiałem leżenie na górce covert-opsem on fuel dump''skiej górce... Wycelować... I strzelić:>. Tylko później były screamy :/
CO ZA K***A *** CAMPER *****Y KICKA MU ***** KICKA!


BTW: Oglądał ktoś wczoraj wróg u bram?:>.

Po sieci krążą plotki,że Alpha ET:QW wyciekła do sieci :P. Ciekawe czy to prawda... Skąd o tym wiem? Pisało na jakiejś polskiej stronie clanowej. „Jako ,że wersja Alpha ET:QW jest świetna postanowiliśmy założyć clan do tej gry...” Czy coś takiego :P.

Chciałbym także ażeby gra była troszkę „prawdziwsza”. Wiem – przez to może stracić klimat, grywalność... Ale jak trafiam ze snajperki wroga w głowę to powinienem go @$@$%# zabić!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze by Quake wars mogło być równie dobre jak pierwsze ET. Właściwie to zadna gra nie może sie do niego równac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 07:32, Grizzly. napisał:

Ten obrazek jes już z QW. Widać że już nie będziemy biegać niemcami, aliantami tylko amerkanami
i irakijczykami...


Irakijczykami? Ciekawe skąd xD Przecież ET:Quake Wars, jak sama nazwa wskazuje, będzie rozgrywać się w świecie Quake... gdzie Rzym a gdzie Krym :P

Dnia 30.11.2005 o 07:32, Grizzly. napisał:

Grafika już na o wiele wyższym poziomie ale przez to napewno gra będzie
miała o wiele większe wymagania, a szkoda bo wydaje mi się że w ET gra tak dużo osób bo ma
małe wymagania.


Dodam, że to engine Dooma3 ale sporo pomodyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to bedzie profanacja ET bo bedzie płatny... no ale grafe bedzie mial super:D no najperw trzeba zagrac a potem krytykowac wiec narazie jestem neutralny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gry-Online pojawił się ciekawy "newsik".
Byli na targachi i grali w ET:QW ;).
Mówią, że jest świetny. Można kosić wrogów w budynkach jak w CS''ie - oraz walczyć na otwartych terenach jak w bf''ie. Ale co ja wam będę mówił - wystarczy poczytać :).

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=26235

Mamy do czynienia z fantastycznie zaprojektowaną sieciową strzelanką, a przy tym niezwykle atrakcyjną graficznie – gdyby tylko był jeszcze czas tę grafikę podziwiać. Miodzio!


A... I pojawiły się "nowe trailerki" w tym - z interfac''em ;)
http://media.pc.gamespy.com/media/748/748377/vids_1.html

Czekamy, czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekend. Właśnie zabieram się do podsumowania E3 okiem maniaka, kilkanaście tysięcy kilometrów od Los Angeles. ;) Znajdzie się na pewno miejsce dla ET:QW. Sam przeca ten topic zalożyłem.

Przeczytałem newsa na GOLu i jestem pełen dobrej nadzieji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 15:39, ProChaoS napisał:

Slyszeliscie, ze ET:QW wyjdzie dopiero w 2007 roku : / ?


No ja zobaczyłem kilka minut temu i tez mnei to bardzo zasmuciło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować