Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Nie no... To co ostatnio wyprawia Activision jest niedopuszczalne!

Ostatnio na oficjalnej stronie Enemy Territory: Quake Wars pojawiła się opcja *Beta Signup*, i wszystko wskazywało na to, że już w tej chwili, o tej godzinie starałbym się bronić *Arki* Stroggami. Tak się jednak nie stało... Dlaczego? Strona została zdjęta! A zamiast Beta-Signup pojawił się napis... A raczej cyferki - 404. Chyba wszyscy wiemy, co to znaczy :[.

Krążą plotki, że to był tylko test nowych serverów. Albo, że to zwykła pomyłka (!). Jak było naprawdę? Tego nie wiem... Jednak wiem jedno:

SHAME ON YOU JOHN CARMACK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na polskiej stronie quakewars.com.pl są napisane wymagania:

Zalecane:

System: Windows XP lub Linux
Procesor: Pentium 4 2.4GHz lub Athlon64 3000 lub lepszy.
Karta graficzna: GeForce FX 5700 lub Radeon 9600 lub lepsza.
CD-ROM: CDRom 52x lub DVD-ROM 16x
RAM: 512MB RAM
Internet: 1024KBPS lub lepszy


Minimalne:

System: Windows 98/2000/ME/XP lub Linux
Procesor: Pentium PIII 800 MHz Process lub AMD Athlon
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 2™ lub ATI Radeon™ 7000
CD-ROM: 4X
RAM: 256MB RAM
Internet: 512KBPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie pytanko...
Śledzę losy tejże gry - śledzę je bacznie. Jednakże ostatnimi czasy nie było żadnych nowości, żadnych nowych (ciekawych) zapowiedzi czy screenów z gry...

Ostatnimi czasy jednak, w sieci (a dokładniej na pewnym blogu) pojawiły się screeny przedstawiające interface gry - a nawet menu oraz wybór kampanii! To doprawdy zdumiewające! Potem pojawił się wywiad z Wedgwoodem (Szef projektu) i kilka... Czy nawet KILKANAŚCIE zapowiedzi + kilka arcyciekawych screenów. To naprawdę dziwne... Dlaczego tak wiele serwisów NAGLE wypuściło swe zapowiedzi do sieci - i to niemalże jednocześnie? Od GameSpot''a przez Eurogamera kończąc na 1up''ie...

Widzę dwa rozwiązania:
1. Zorganizowano jakąś małą bardzo zakrapianą imprezkę, w której to redaktorzy mogli sobie zagrać (Realistyczno-Pesymistyczne rozwiązanie)
2. Niebawem będzie premiera gry, i SD stara się maksymalnie wypromować swój tytuł.

Tak czy siak - nie do końca wiadomo kiedy premiera... Nie miałem czasu przeczytać wszystkich zapowiedzi (tym bardziej, że są one niemalże identyczne...) ale w tych co przeczytałem, nie było mowy o planowanej dacie premiery. Na Gamespot''cie pisze, że premiera będzie w CZERWCU - dokładniej piątego , na 1up''ie, że w czerwcu... Piątego! A na Amazon.co.uk? Maj!

Już wcześniej chodziły ploty, że gra wyjdzie jeszcze przed wakacjami... Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć - tak więc mam małe pytanko - czy ktoś wie jaka była *podawana* data premiery ET:QW PRZED tym całym medialnym zamieszaniem? Czy data premiery uległa zmianie?

Pozdrawiam fanów stroggyfikacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 23:00, KrisK91 napisał:

Minimalne wymagania ET:QW mają pokrywać się z minimalnymi wymaganiami Quake''a 4. A wydawcą
w Polsce będzie LEM.

niestety nie! napewno LEM tego nie wyda :) to już wiadomośc sprawdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:54, KrisK91 napisał:

No i miałeś racje. Wydawcą ET:QW w Polsce została Cenega Poland. Gra zostanie całkowicie spolszczona
(napisy i dialogi!)

tak szczerze to myślałem że znowu to będzie CDP a tu takie zaskoczenie, no to Cenega się wybije tym tytułem ponad stan :)
a czy ktoś bedzie ją mógł wtedy dogonić? :)
a skąd ta wiadomość? masz bliższe info kiedy premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 14:48, Lailonn napisał:

No grywalnosc moze ma. Kazda gra ma grywalnosc tylko inna dlatego jednych jara przez 5 lat
CS a innych ET. Mi chdozi jedynie oto, ze ET w starciu z BF/CS/AA nie ma nic co moze je stawiac
ponad w/w tytuly. A mimo to sa "slepo zakochani maniacy" ...

Ja tam od ET wole CS(5 lat bodajze grania) AA(ponad 3 lata-od poczatku) i BFy (tez juz pare
latek bedzie ;D) A ET nie wkrecilo mnie bo nie ma tam ani realizmu ani pojazdow. Wlasciwie
gra przypomina mi quake''a, unreala tylko ,ze w inncyh realiach :P Ale zla nie jest. Po prostu
not for me ;]

Nowe ET obawiam sie juz bedzie klonem BFow,unreala nowego. Pojazdy+dziwne realia(bardziej unrealowe)
Sprawi, ze ze starego ET pozostanie nazwa oraz moze exp...

ps. GW to tylko PVP a wiec nie kazdego cieszy a WOW jest normalnie nudny i biedny. Ladna bajkowa
grafika i tyle. Kto gral w UO i wie co tam mozna robic a potem da mu sie WOWa to sie lekko
zawiedzie...

Nie przesadzaj stary - kazdy lubi co innego, Ty grasz w CS''a 5 lat a jak w te ******* gre nie moge pograc nawet 5 min bo mi sie rzy**c chce, wiec dla Ciebie ET w straciu z tymi grami nie ma szans a jak dla mnie to ET bije te Twoje gry na leb i na szyje ;) dla kazdego co innego :) moze nie jestem maniakiem ET(gralem w niego tak z rok) ale byl bardzo dobra gra :]
i nie wiem dlaczego wy ta gre nazywacie nowym ET ;> bo jak dla mnie to z ET pozostaja tu tylko klasy i nic wiecej ;> rozgrywka ma byc taka jak w q3(dynamiczna, brutalna i dajaca sporo satysfakjci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować