Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Enemy Territory - Quake Wars

672 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2007 o 12:34, BiShopKF napisał:

Wie ktoś kiedy będzie premiera (orientacyjna oczywiście) tego cuda ?

Coś koło 20 czerwca. Dokładnie jeszcze nie ustalono (albo ustalono, tylko nie znalazłem tej informacji :D).

Screenshot''y i wygląd pudełek w zależności od wersji gry.

20070512232550

20070512232612

20070512232701

20070512232721

20070512232734

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:30, NuGGet napisał:

Wiadomo jakie to bedzie mialo wymagania minimalne??

Na pewno spore, ale jeszcze na grę mającą wyjść niedługo nie kolosalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 23:30, NuGGet napisał:

Wiadomo jakie to bedzie mialo wymagania minimalne??


Procesor Intel Pentium IV / AMD Athlon XP 2.0 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna klasy GeForce 3 Ti / Radon 9700 z 64 MB RAM, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c, Windows 2000/XP

To są wymagania Quake''a 4. Już kilka razy było mówione, że minimalne wymagania QW nie będą wyższe niż wymagania Q4. Wszystko dzięki rewelacyjnej technologi Megatexture :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczerze mówiąc to obawiam się o te wymagania :/ Na filmikach z gameplay''em gra momentami wyraźnie zwalnia do ok 15 fps (na oko). Jak wiadomo filmy te kręcone są zawsze na prawdziwych potworach, więc jeśli na nich gra zwalnia to co będzie się działo na normalnych kompach ? Pozostaje jeszcze wierzyć w dobrą optymalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 10:53, kolektor napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy płacić trzeba będzie tylko za grę czy również abonament
?


Tylko za produkt. Żadnego abonamentu opłacać nie trzeba (i nie można =P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak swego czasu zagrywałem się w Enemy Territory. Może jakimś "prosem" to ja nie byłem, ale gra sprawiała mi ogromną frajdę i - niestety - wątię, żeby tak samo było z Qukae Wars, bo to już nie jest ET! W ET najbardziej chyba podobał mi się brak pojazdów, bo nie lubię jeżdżonych FPSów, a tu co? Pojazdy będą i lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na ta giere czekam niecierpliwie ale najbardziej boje sie tych wymagan;/ Nie wiem czego ale najbardziej QW kojarzy mi sie jakos z Gears of War z X360:P Obcy kontra ludzi i tkie tam, jesli dobrze mi sie kojarzy i gra bedzie podoban do GoW to bedzie super:D

Kradziej ---> To dobrze ze beda pojazdy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 11:39, KrisK91 napisał:

> A ja mam pytanie z innej beczki. Czy płacić trzeba będzie tylko za grę czy również abonament

> ?

Tylko za produkt. Żadnego abonamentu opłacać nie trzeba (i nie można =P).

To świetnie. Ale wolałbym żeby ET zostało w realiach II wojny światowej. Ciągle gram w ET - darmowe i żaden Battlefield mu jak na razie nie podskoczył :p Grywalność, grywalność i jeszcze raz grywalność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 15:15, MateoKiszlo napisał:

Jaką przewidujecie cenę za to cudo ? Raczej będzie powyżej 100 złotych ...

99 i nic więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie - dla mnie to poprostu koleny battlefied (bez urazy ale podobienstwo samo sie narzuca) i mam nadzieje ze dotrzymaja obietnicy z tymi wymaganiami!!

i sorry za pytanko nie na temat ale musze je zadac??
mam Geforca 6600
768 MB ram
cel 2,6ghz
i karte dzwiekowa alc 97
i pytanie jest nastepujace

dlaczego mam za kazdym razem szary ekran i komunikat o awari aplikacji gdy odpalam q4(mam orginala)
co zrobic zeby wreszcie moglbym zagrac w tego kwaka 4??(wiem ze to pytanie, ktore powinno sie zadac na oficjalnym watku ale tutaj widze ze ktos tu zaglada!!)
wiec proszę uprzejmie pomożcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować