Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Andromeda bez Denuvo

10 postów w tym temacie

To raczej nic nie zmieni bo i tak zabezpieczenie zostalo złamane. Nowa wersja, która pozniej wrzucono do gry, tez chyba padła ofiara crackerów. Kto chcial zagrac/kupic i tak juz to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest przecież powszechna taktyka. Liczy się pierwsze dwa tygodnie bo ci którzy na grę czekali w tym czasie ja kupią, a reszta poczeka na przecenę,spiracic bądź machnie ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by wyjaśniało dlaczego mam 6 fpsów więcej po ostatnim patchu i dlaczego zony szybciej się wczytują. Ale wydawcy dalej będą twierdzić, że Denuvo nie ma wpływu na wydajność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rozsądna decyzja skoro zabezpieczania złamane a piracka wersja ogólnie dostępna to po co DRM przecież już niczemu nie służy?

3 godziny temu, Fenarid napisał:

To by wyjaśniało dlaczego mam 6 fpsów więcej po ostatnim patchu i dlaczego zony szybciej się wczytują. Ale wydawcy dalej będą twierdzić, że Denuvo nie ma wpływu na wydajność. 

A u mnie 5 fpsów mniej xD a gracze dalej będą twierdzić że denuvo pogarsza wydajność. Bez przeprowadzonych rzetelnych testów takie anegdotki wypisywane w internecie są mniej warte niż twierdzenia wydawców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ZubenPL napisał:

No i rozsądna decyzja skoro zabezpieczania złamane a piracka wersja ogólnie dostępna to po co DRM przecież już niczemu nie służy?

A u mnie 5 fpsów mniej xD a gracze dalej będą twierdzić że denuvo pogarsza wydajność. Bez przeprowadzonych rzetelnych testów takie anegdotki wypisywane w internecie są mniej warte niż twierdzenia wydawców. 

Akurat to nie wina braku Denuvo tylko Bioware coś sknociło w patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZubenPL napisał:

No i rozsądna decyzja skoro zabezpieczania złamane a piracka wersja ogólnie dostępna to po co DRM przecież już niczemu nie służy?

DRM to Steam/Origin/Uplay, nie Denuvo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Ryu_Makkuro napisał:

DRM to Steam/Origin/Uplay, nie Denuvo ;)

Denuvo to taka nowa wersja Starforce'a(czyli jeszcze gorzej niż DRM) która najprawdopodobniej skończy tak jak poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować