• 0
damianoovy

Problem z Warface

Pytanie

Cześć, jestem tutaj nowym użytkownikiem na forum i chciałbym prosić Cię o pomoc. 

Zacznę, że mam 3 konta na Warface.

1 konto nick: damekbanan99 (Tego konta problem nie dotyczy - te jest tylko do takiego serwisu aby sobie zbierać bananki i wymieniać na pieniądze na Steama - ale to nie ważne)
2 konto nick: Dziś zarejestrowałem się z mojego emaila i dostałem "przydomek" u_15780346 oraz u_45780346. Przydomek z początkiem "4" - 45780346 mam na głównej stronie Warface (wf.my.com) a przydomek z początkiem "1" mam tylko na stronie account.my.com. nie mam pojęcia od czego to zależy. 

3 konto nick: u_41224836 (konto na steamie)

Dziś pobrałem Warface na moim koncie Steam i ogólnie to nie mogę zmienić nicku w Warface na Steamie... Nie wiem jakim cudem w ogóle dostałem na steamie (jak wlaczam gre i pojawia sie okienko my com to mam avatar domyslny i nick "damianoovy Damian" , no nie wiem w ogole jakim cudem, po drugie nicki "damianovy" oraz "damianoovy" są ZAJĘTE bo patrzałem niedawno po normalnej rejestracji, wątpie, że ktoś ma taki nick, a nigdy wcześniej nie rejestrowałem się w Warface. Czy można zobaczyć gdzieś profile w Warface po wpisaniu nazwy? Chciałbym zobaczyć co to za profil z nickiem "damianovy" oraz "damianoovy"... - Przepraszam Cię, że pewnie nie zrozumiale napisałem i proszę bardzo o pomoc, chciałbym mieć już swoje konto z nickiem moim i grać :)

Bardzo by mi zalezalo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0

Muszę cos dopisać:  

1. Jak zalogować się na oficjalnej stronie Warface z konta na Steam? u_41224836
2. Dlaczego dziś pierwszy raz pobrałem Warface na Steamie i nie musiałem zakładać konta w Warface
3. Czy można gdzieś wyszukać nazwy kont z gry Warface? chciałbym zobaczyć czy faktycznie są te moje nick zajęte "damianovy" oraz "damianoovy". 
Prosiłbym o pomoc, ponieważ chciałbym zacząć gre na moim nicku. Jesli sa jacyś tutaj zaawansowani gracze Warface to Prosiłbym o pomoc. Z gory przepraszam za błędy wszelkie, ponieważ jest to napisane z telefonu i bardzo pozna godzina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się