Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve rozdało rekordową liczbę banów na Steamie

7 postów w tym temacie

Zaraz, zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Za oszukiwanie w konkretnej grze, komuś zablokowano dostęp nie do tej gry, ale do wszystkich legalnie zakupionych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubcjusz napisał:

Zaraz, zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Za oszukiwanie w konkretnej grze, komuś zablokowano dostęp nie do tej gry, ale do wszystkich legalnie zakupionych tytułów?

I bardzo dobrze, szkoda, że nie zostali pociągnięcie do odpowiedzialności karnej. W końcu uzywając cheatów narazili innych uzytkowników na brak przyjemności więc na stratę zainwestowanej w grę gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakubcjusz napisał:

Zaraz, zaraz, czy ja dobrze rozumiem? Za oszukiwanie w konkretnej grze, komuś zablokowano dostęp nie do tej gry, ale do wszystkich legalnie zakupionych tytułów?

Poza tym, z prawnego punktu widzenia, kupując gry na Steamie nie kupujesz kopii gry, tylko prawo do grania w nią. To zasadnicza różnica, bo dzięki temu kruczkowi możliwe jest właśnie odebranie praw do grania w gry na tej platformie użytkownikom, którzy postępują niezgodnie z jej regulaminem. To nie kradzież, lecz cofnięcie subskrypcji usługi polegającej na dostępie do tytułów. To tak jakbyś np. zaczął udostępniać na lewo film ściągnięty z systemu VoD i dostałbyś bana na całą platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować