Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wild West Online - 7 powodów dla których warto czekać

4 posty w tym temacie

„parszywego whiskey” - rodzaj męski???

„Zastępcami szeryfa będzie mógł zostać każdy chętny gracz...” - cytując Tytusa: „to chcecie mnie podzielić na paru człowieków?” :)

„że każdemu graczowi będzie można zabić kogoś” - albo „wolno będzie” albo „każdy gracz będzie mógł zabić kogoś”

„trzymając kciuki za tą produkcję” - „ produkcję”

A tak poza tym - odrzuca mnie słówko "online"... Choć projekt bardzo mi się podoba, bo Red Dead Redemption uwielbiam, to jednak zdecydowanie preferuję rozgrywkę singlową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie wyglada to fajnie, sek w tym ze prawie kazda gra w zapowiedziach wyglada fajnie. Zobaczymy co z tego bedzie, osobiscie uwazam ze takie MMO na dzikim zachodzie ma niesamowite mozliwosci i jesli tylko tworcy stana na wysokosci zadania to mozemy dostac naprawde dobra gre.

A Red Dead Redemption to jedna z niewielu gier które z checia bym przytulił na pc.

Tak czy siak trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colidor napisał:

„parszywego whiskey” - rodzaj męski???

„Zastępcami szeryfa będzie mógł zostać każdy chętny gracz...” - cytując Tytusa: „to chcecie mnie podzielić na paru człowieków?” :)

„że każdemu graczowi będzie można zabić kogoś” - albo „wolno będzie” albo „każdy gracz będzie mógł zabić kogoś”

„trzymając kciuki za tą produkcję” - „ produkcję”

A tak poza tym - odrzuca mnie słówko "online"... Choć projekt bardzo mi się podoba, bo Red Dead Redemption uwielbiam, to jednak zdecydowanie preferuję rozgrywkę singlową...

Dzięki za czujność :) Poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować