Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cyberpunk 2077 - gracze będą zaskoczeni podziałem na klasy

11 postów w tym temacie

39 minut temu, Lamenre napisał:

To co oni budują, Simsy 2077? Dziwne.

Właśnie że nie.Tak samo masz w Warhammer RPG. Parę przykładów: Hiena cmentarna, Porywacz zwłok, Włóczykij, Rybak, Woźnica, Górnik, Ciura obozowa. To tylko takie dziwne nazwy dla klas postaci. Każdy dostaje inne premie do cech. Górnik np. dostaje +10 do krzepy. W Cyberpunk 2020 nie grałem i nie znam tego systemu ale jak wyczytałem na wiki gwiazda rocka i dziennikarz to są klasy postaci które tam występują, ale to nie znaczy że jak wybierzesz np dziennikarza to będziesz tam biegał cykał foty i przeprowadzał wywiady.

Edytowano przez Ssseth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ssseth napisał:
39 minut temu, Lamenre napisał:

To co oni budują, Simsy 2077? Dziwne.

Właśnie że nie.Tak samo masz w Warhammer RPG. Parę przykładów: Hiena cmentarna, Porywacz zwłok, Włóczykij, Rybak, Woźnica, Górnik, Ciura obozowa. To tylko takie dziwne nazwy dla klas postaci. Każdy dostaje inne premie do cech. Górnik np. dostaje +10 do krzepy. W Cyberpunk 2020 nie grałem i nie znam tego systemu ale jak wyczytałem na wiki gwiazda rocka i dziennikarz to są klasy postaci które tam występują, ale to nie znaczy że jak wybierzesz np dziennikarza to będziesz tam biegał cykał foty i przeprowadzał wywiady.

Dzięki za wyjaśnienie, właśnie się zastanawiałem, czy będzie trzeba poddusić kogoś kablem od mikrofonu. Szkoda, że RPGi ciągle oscylują wokół starych schematów, klas itd. Marzy mi się, żeby ten gatunek rozwinął się w nowym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszasty napisał:

W oryginalnym CP2020 tak było. To nic nowego od 30 lat w tym systemie. :)

Dokładnie, dziwnym więc by było gdyby tych klas postaci nie było w wersji elektronicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo fajnie.

Chętnie bym już coś zobaczył z tej gry, jakiś dziennik deweloperski czy coś w tym stylu. Z drugiej strony zapowiedź krótkiej i intensywnej kampanii promującej wydaje mi się świetnym pomysłem. Pamiętam jak mnie pozytywnie zaskoczyło, gdy nagle ogłoszono, że Fallout 4 jest niemal gotowy i za kilka miesięcy premiera. Fajne to było. Szkoda, że F4 to taka kaszana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, mam już dosyć wiadomości o grach które niemają daty premiery, które wyjdą za 4 lata albo wkoncu dowiemy się że wogule nie wyjdą. Raz do roku ktoś puści bąka i wielka sensacja. Na E3 wielkie zapowiedzi a po E3 ogłaszają że projekt upadł. Dosyć, dosyć!!! 

Albo Sony zapowiada gry które może wyjdą za 5 lat i się szczyt i jakie to super exlusivy mają. Kupiłem specjalnie PS4Pro dla tych gier i okazało się ze zagrałem tylko w HZD. Nienawidzę takiej polityki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Dajcie spokój, mam już dosyć wiadomości o grach które niemają daty premiery, które wyjdą za 4 lata albo wkoncu dowiemy się że wogule nie wyjdą. Raz do roku ktoś puści bąka i wielka sensacja. Na E3 wielkie zapowiedzi a po E3 ogłaszają że projekt upadł. Dosyć, dosyć!!! 

Albo Sony zapowiada gry które może wyjdą za 5 lat i się szczyt i jakie to super exlusivy mają. Kupiłem specjalnie PS4Pro dla tych gier i okazało się ze zagrałem tylko w HZD. Nienawidzę takiej polityki. 

Zgadzam się z Tobą, lepiej żeby portal skupił się na dostarczaniu wiadomości o grach, które już mają zapowiedzianą datę premiery oraz tych, które już wyszły a się o nich w ogóle nie mówi. Gram.pl coraz bardziej przypomina portal o pogłoskach i nowinkach z odległej przyszłości. Zapowiedzi niby są ważne, ale i tak ludzi interesuje gotowy produkt, nie zaś pociąg hajpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Dajcie spokój, mam już dosyć wiadomości o grach które niemają daty premiery, które wyjdą za 4 lata albo wkoncu dowiemy się że wogule nie wyjdą. Raz do roku ktoś puści bąka i wielka sensacja. Na E3 wielkie zapowiedzi a po E3 ogłaszają że projekt upadł. Dosyć, dosyć!!! 

Albo Sony zapowiada gry które może wyjdą za 5 lat i się szczyt i jakie to super exlusivy mają. Kupiłem specjalnie PS4Pro dla tych gier i okazało się ze zagrałem tylko w HZD. Nienawidzę takiej polityki. 

Zgadzam się, beka z tych zapowiedzi. Pokazują na E3 grę, która wyjdzie za 3 lata i którą pokażą na dwóch kolejnych E3. Gdyby dla przykładu PS4 nie miało do tej pory fajnych exów to byłby to jakiś żart. W gorszej sytuacji jest M$. Na Xbox One X zapowiedzieli tytuły, które wyjdą dopiero po premierze xD, całe nieporozumienie ratuje fakt, że na nowej maszynce będą chodziły gry z wcześniejszego X'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować