Zaloguj się, aby obserwować  
Noobioster

Toca race driver 3 pytanie

7 postów w tym temacie

witam
mam takie pytanie odnosnie gry toca race driver 3.

na poczatek konfiguracja kompa:

procesor AMD sempron 2400+ (taktowanie 1,75 ghz)
ram:256 MB DDR
grafika geforce 2MX 400

moje pytanie brzmi:

czy jesli na podanej konfiguracji dziala mi demo bez zadnej przyciny to bedzie dzialac tez pelna wersja?

prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy polska wersja polega na tym że zamiast angielskich napisów są polskie? Czy może spolszczenie obejmuje jak ktoś np mówi? Pytam bo nie mam tej gry a mam możliwość kupić wersję angielską za 50 zł a w necie są spolszczenia które można zainstalować. Spolszczenie zajmuje ok 5 MB więc to pewnie tylko tekst. Czy CDP nie wypuści własnego spolszczenia do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:22, wasylek2004 napisał:

Mam pytanie czy polska wersja polega na tym że zamiast angielskich napisów są polskie? Czy
może spolszczenie obejmuje jak ktoś np mówi? Pytam bo nie mam tej gry a mam możliwość kupić
wersję angielską za 50 zł a w necie są spolszczenia które można zainstalować. Spolszczenie
zajmuje ok 5 MB więc to pewnie tylko tekst. Czy CDP nie wypuści własnego spolszczenia do tej
gry?


Czy gra jest spolszczona w całości cay tylko kinowo, to możesz sprawdzić wchodząc do sklepu http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=337 i wersja językowa: w całości po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:46, wasylek2004 napisał:

Czyli spolszczenie nie nadaje się? Spolszczy tylko napisy? A cała reszta zostanie?


Spolszczenia nieoficjalne to tylko napisy. To co jest mówione zostaje po angielsku, ale mogą być napisy. CDP ma spolszczenie w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Teraz auważyłem po kliknięciu na twój link który odesłal mnie do sklepu że mogę za nią zapłacić 69 zł(Zapomniałem że mam wirtualne pieniądze)! Chyba jednak wydusze te 20 zł więcej i kupie w sklepie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować