Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare tworzy labirynt w kukurydzy, by promować Anthem

12 postów w tym temacie

Zatem w edycji kolekcjonerskiej można spodziewać się popcornu? Hmm... to nadal mnie nie przekonuje, że Anthem będzie niczym Bob Dylan gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, LuQano napisał:

Nie. Te pole od 17 lat jest urzywane dokladnie do takich celow. Obejrzyj => komentuj. Nigdy na odwrot.

Ale to nic nie zmienia odnoscie mojej wypowiedzi. Zniszczono czesc upraw? Zniszczono. Dla rekladmy? Dla reklamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
19 minut temu, LuQano napisał:

Nie. Te pole od 17 lat jest urzywane dokladnie do takich celow. Obejrzyj => komentuj. Nigdy na odwrot.

Ale to nic nie zmienia odnoscie mojej wypowiedzi. Zniszczono czesc upraw? Zniszczono. Dla rekladmy? Dla reklamy. 

Kukurydza po skoszeniu jest odsyłana na przemiał np. na paszę dla krów więc się nic nie marnuje i jeszcze na tym parę groszy zarobią. Nie wiem skąd wy takie info wzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, sabaru napisał:

Kukurydza po skoszeniu jest odsyłana na przemiał np. na paszę dla krów więc się nic nie marnuje i jeszcze na tym parę groszy zarobią. Nie wiem skąd wy takie info wzieli.

Półmetrową kukurydze na przemial? No teoretycznie mozna, sek w tym ze to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w uprawie kukurydzy pójdzie im lepiej niż ostatnio z grami. Do MassEffect 3 było świetnie, potem Inkwizycja i Andromeda, które mi się nie spodobały za bardzo. Andromedę kupiłem jeszcze w ciemno, gdyż miałem u BW kredyt zaufania po Mass Effectach 1 2 i 3. Trochę się przeliczyłem i Anthem już prawdopodobnie nie kupię, no chyba, że będzie miało jakieś super ekstra recenzje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TigerXP napisał:
19 minut temu, LuQano napisał:

Nie. Te pole od 17 lat jest urzywane dokladnie do takich celow. Obejrzyj => komentuj. Nigdy na odwrot.

Ale to nic nie zmienia odnoscie mojej wypowiedzi. Zniszczono czesc upraw? Zniszczono. Dla rekladmy? Dla reklamy. 

Ta kukurydza nie jest sadzona dla celów pokarmowych. Nic nie zniszczono, zrozum to. Normalnie jak typowy pisior, nie da sobie przetłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, TobiAlex napisał:

Ta kukurydza nie jest sadzona dla celów pokarmowych. Nic nie zniszczono, zrozum to. Normalnie jak typowy pisior, nie da sobie przetłumaczyć.

Ale jestes fajny! Pojechales mi od pisiorów i to na necie! Moge Cie dotknac? :) Cytujac (nie doslownie) pewnego czlowieka z miasta "masz zajebiscie silna psychike"! 

Nie wiem czy wy juz tak poplyneliscie z dzisiejszym trendem podniecania sie wszystkim i calkowitym brakiem samodzielnego myslenia czy co, ale naprawde wg was, sadzenie kukurydzy (nawet nie w celach spozywczych) i wycinanie jakichs smiesznych znaczkow w imie reklamy jakiejś dennej gry uwazacie za normalne?

Edytowano przez TigerXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2017 o 13:26, TigerXP napisał:

Ale jestes fajny! Pojechales mi od pisiorów i to na necie! Moge Cie dotknac? :) Cytujac (nie doslownie) pewnego czlowieka z miasta "masz zajebiscie silna psychike"! 

Nie wiem czy wy juz tak poplyneliscie z dzisiejszym trendem podniecania sie wszystkim i calkowitym brakiem samodzielnego myslenia czy co, ale naprawde wg was, sadzenie kukurydzy (nawet nie w celach spozywczych) i wycinanie jakichs smiesznych znaczkow w imie reklamy jakiejś dennej gry uwazacie za normalne?

Oczywiście. Moja kasa, moje pole, robię z tym, co chcę. Czasy PRLów, właśności państwowej, narzucaniu wszystkiego przez innych w końcu się skończyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować