Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 5, FIFA World Cup, Gwiezdne wojny... 12 gier na Frostbite w produkcji

6 postów w tym temacie

1 godzinę temu, Stack_Black napisał:

Mi tam sie marzy nowy dead space na tym silniku.

O tak, jestem jak najbardziej za.

Najlepiej w klimacie jedynki, ale to się raczej nie stanie.

Visceral Games "poświęcili się", to znaczy zostali poświęceni, tylko sieciowym tasiemcom :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 5? Czy ja o czymś nie wiem? Przecież po kilka razy dziennie tu zaglądam i nic takiego nie zauważyłem. 

Boże niech oni już nic nie robią z 1 i 2 wojną światową, bo niedobrze mi się robi na samą myśl o kolejnych latach w tym temacie. Tyle jest teraz konfliktów na świecie. Najbardziej marzy mi się jakiś konflikt podczas zimnej wojny, ale pisałem bym z radości gdyby osadzie też grę w Iraku, Syrii Afganistanie lub K. Północna, ale niech już skończą z pierwszą i drugą wojną.. Amen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DzikiDzik2123 napisał:

Battlefield 5? Czy ja o czymś nie wiem? Przecież po kilka razy dziennie tu zaglądam i nic takiego nie zauważyłem. 

Boże niech oni już nic nie robią z 1 i 2 wojną światową, bo niedobrze mi się robi na samą myśl o kolejnych latach w tym temacie. Tyle jest teraz konfliktów na świecie. Najbardziej marzy mi się jakiś konflikt podczas zimnej wojny, ale pisałem bym z radości gdyby osadzie też grę w Iraku, Syrii Afganistanie lub K. Północna, ale niech już skończą z pierwszą i drugą wojną.. Amen 

Serio? Wszyscy czekali na BF1 bo niby gier nie było w tematyce tamtych czasów, a teraz, ledwo po jego wyjściu już na rynek, płaczesz, że temat już się przejadł?

Przed wyjściem BF1, cała społeczność "Zróbcie w końcu coś w 1/2 wojnie światowej! Mamy już dość nowoczesnej wojny, chcemy pobawić się w okopach, pojeździć niemieckim tigerem!". Hype na pierwszą połowę XX wieku był tak duży, że nawet Activision widząc opinie o ich nowym CoD zmieniła zdanie i następna część serii będzie właśnie dotyczyła tamtych czasów. Ale panowie! Usuńcie tą wersję bo DzikiDzik już się przejadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isnieje na to jedynie jedno wytumaczenie: pod koniec dnia, tak dużej firmie jak EA, jest taniej i efektywniej zainwestować w jeden silnik. Zespoły deweloperskie mają go już "obcykanego", znają go, wiedzą, jak go eksploatować i optymalizować. O ile się nie mylę pierwsze Dragon Age'y i Mass Effekty także korzystały z tych samych silników (a może jeszcze DeadSpace, ale za to ręki uciąć nie dam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować