HumanGhost

Książki - temat ogólny

10253 postów w tym temacie

ja świetnie rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie odnośnie stylu pisania itd. ale powiedź mi w którym momencie książki ten tak podkreślony przez ciebie 3 latek walczy z demonami?

kitek0101
w drugim (alternatywnym) zakończeniu z tego co pamiętam

Spoiler

zombi dają ludziom spokój w laboratorium, odchodzą i nikt nie ginie

więc chyba można to nazwać bardzo happy. no chyba że mi się coś pomyliło bo jakby nie patrzeć film już dość dawno temu widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:34, Gregario napisał:

ja świetnie rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie odnośnie stylu pisania itd. ale
powiedź mi w którym momencie książki ten tak podkreślony przez ciebie 3 latek walczy
z demonami?


Eh, on nie walczy. Po prostu podkreślam, że bohaterami tej książki są dzieci, a tego nie lubię, bo to po prostu niepoważne i głupie. A zgaduję, że skoro są bohaterami i skoro są demony, to coś z tym zrobią. No chyba, że w następnym rodziale po prostu umrą na przeziębienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak podkreśliłeś że wyszło na to że 3 latek walczy z demonami :)

Spoiler

swoją drogą to tak oprócz Arlena któreś z dzieci walczy z demonami? :) chociaż ja osobiście nawet spotkań Arlena na razie nie nazwałbym walką.

czytaj dalej to zobaczysz co się stanie ale na pewno nie umrą one na przeziębienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:38, Outlander-pro napisał:

Eh, on nie walczy. Po prostu podkreślam, że bohaterami tej książki są dzieci, a tego
nie lubię, bo to po prostu niepoważne i głupie. A zgaduję, że skoro są bohaterami i skoro
są demony, to coś z tym zrobią. No chyba, że w następnym rodziale po prostu umrą na przeziębienie
:)


Tak to jest jak się recenzuje książkę na podstawie dwóch pierwszych rozdziałów. To jest tylko wstęp.

Spoiler

Później książka przedstawia ich losy gdy są już dużo starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2010 o 08:00, pkapis napisał:

Tak to jest jak się recenzuje książkę na podstawie dwóch pierwszych rozdziałów. To jest
tylko wstęp.

Spoiler

Później książka przedstawia ich losy gdy są już dużo starsi.



Byś czytał uważniej moje wypowiedzi ... i co one zawierają, a nie była to jakakolwiek "recenzja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Poszukuję kilku książek z jednej serii. Na stronie empiku przy tych książkach widnieje napis "produkt niedostępny". Słyszałem że jest opcja że nawet jeśli oni nie mają tej książki w danej chwili, to mogą ją zamówić. Czy jest to prawdą ?
Szukałem tych książek na serwisach typu Allegro, ale tam ich praktyczne nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:25, White_Eagle napisał:

Mam do was pytanie. Poszukuję kilku książek z jednej serii. Na stronie empiku przy tych
książkach widnieje napis "produkt niedostępny". Słyszałem że jest opcja że nawet jeśli
oni nie mają tej książki w danej chwili, to mogą ją zamówić. Czy jest to prawdą ?


Prawda. Przejdź się do empiku i w informacji empik.com sobie zamów. Poinformują Cię mailem kiedy książka będzie do odebrania. Jak zamówisz książkę do salonu to nie płacisz za nic oprócz samej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:47, Jaracz napisał:

Prawda. Przejdź się do empiku i w informacji empik.com sobie zamów. Poinformują Cię mailem
kiedy książka będzie do odebrania. Jak zamówisz książkę do salonu to nie płacisz za
nic oprócz samej książki.


Zobacz co znalazłem. Napisali tu o dostępności produktów.
http://www.empik.com/pomoc/dostepnosc_produktow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:52, White_Eagle napisał:

Zobacz co znalazłem. Napisali tu o dostępności produktów.
http://www.empik.com/pomoc/dostepnosc_produktow/


Ja tak czy siak bym się przeszedł do empiku (o ile masz go w pobliżu) i zapytał kobitkę tam siedzącą o sprawdzenie tytułu i możliwość jego sprowadzenia. Przynajmniej będziesz miał informację z pierwszej ręki, bo z aktualizacjami na stronie bywa różnie. Tylko jeszcze na stronie sprawdź czy w salonie do którego byś się wybierał jest informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:57, Jaracz napisał:

Ja tak czy siak bym się przeszedł do empiku (o ile masz go w pobliżu) i zapytał kobitkę
tam siedzącą o sprawdzenie tytułu i możliwość jego sprowadzenia. Przynajmniej będziesz
miał informację z pierwszej ręki, bo z aktualizacjami na stronie bywa różnie. Tylko jeszcze
na stronie sprawdź czy w salonie do którego byś się wybierał jest informacja.


Ok, dzięki. Do empiku mam całkiem nie daleko, więc jak znajdę chwilę to się tam wybiorę. W między czasie poszukam trochę na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:25, White_Eagle napisał:

Mam do was pytanie. Poszukuję kilku książek z jednej serii. Na stronie empiku przy tych
książkach widnieje napis "produkt niedostępny". Słyszałem że jest opcja że nawet jeśli


Było by znaczniej łatwiej gdybyś podał tytuły tych książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:21, kerkas napisał:

Było by znaczniej łatwiej gdybyś podał tytuły tych książek.

Pisałem że chodzi mi o całą serie książek. Seria ta nazywa się "Strrrasza Historia". Kiedyś otrzymałem w prezencie jedną taką książkę i prezentowany humor (dość specyficzny) bardzo przypadł mi do gustu. Mam już pięć tych książek, teraz szukam pozostałych. Oto one:
Ci odjazdowi jaskiniowcy
Ci niewiarygodni Inkowie
Ci wredni Rzymianie
Okrutni Rzymianie
Groźni rycerze w ponurych zamczyskach
Ci okrutni Wikingowie
Narwani Normanowie
Leonardo Da Vinci i jego supermózg
Trudne czasy Tudorów
Szemrane czasy Stuartów
Srodzy Sasi
Dramatyczne wybryki Williama Szekspira
Krwawi władcy i wredne królowe
Krwawa Szkocja
Krwawe rewolucje
Frenetyczna Francja
USA
Wredna wiktoriańska Anglia
Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa
XX wiek
Ci sprytni Słowianie
Pokrętni Piastowie
Dynamiczna dynastia Jagiellonów
Sakramencki sarmatyzm
Atrakcyjni królowie elekcyjni
Zagmatwane zabory
Nieznośna niepodległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czytam właśnie po Niemiecku Metro 2033 i muszę powiedzieć: Wow! Świetna książka, dialogi są świetne, mapa w książce tez jest ładny dodatek, bardzo fajnie tez są myśli naszego bohatera Artjom (w Niemieckiej wersji)

Jednak mam pytanie: Czy jest tez, poza mną, ktoś tutaj, który czasami mógł się zgubić w historyj, czyli gdzie oni teraz dokładnie właśnie są na mapie? Bo ja czasami dopiero przy drugim przystanku wiedziałem gdzie oni są, albo jak oni tam teraz doszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 20:34, Gregario napisał:

w drugim (alternatywnym) zakończeniu z tego co pamiętam

Spoiler

zombi dają ludziom spokój
w laboratorium, odchodzą i nikt nie ginie

więc chyba można to nazwać bardzo happy.
no chyba że mi się coś pomyliło bo jakby nie patrzeć film już dość dawno temu widziałem
:)

Tych zakończeń za bardzo nie pamiętam, ale

Spoiler

w jednym z nich, na pewno, główny bohater ginie, chyba przez wybuch granatu

. A
Spoiler

jego śmierć

raczej nie jest happy ;). No, ale to w zasadzie nieistotne, nie ma co więcej o tym gadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 17:51, Izrafel92 napisał:

Ooo, sporo mam tych ksiazek. Za najlepsza uwazam "Ci rewelacyjni Grecy" i "Ci wredni
Rzymianie" :D Chociaz wszystkie sa genialne.


Książkę ""Ci rewelacyjni Grecy" już mam. Łącznie mam już pięć, ale jeszcze licytuje na allegro dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 16:38, White_Eagle napisał:

Seria ta nazywa się "Strrrasza Historia".

Prawdopodobnie zrobiłeś literówkę. Więc albo to będzie "Starrrsza historia" albo Strrraszna historia".
Jeżeli mam rację, to podaj poprawną wersję, bo też się zainteresowałem tą serią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 18:52, A-cis napisał:

> Seria ta nazywa się "Strrrasza Historia".
Prawdopodobnie zrobiłeś literówkę. Więc albo to będzie "Starrrsza historia" albo Strrraszna
historia".
Jeżeli mam rację, to podaj poprawną wersję, bo też się zainteresowałem tą serią :-)


Przepraszam za błąd, dobrze że zauważyłeś. Seria ta nazywa się "Strrraszna historia" :)

Tu jest cały spis książek:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Strrraszna_historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci sprzedac "Pokrętni Piastowie", "Zagmatwane Zabory" i "Ci Sprytni Słowanie". Mam jeszcze kilka książek z serii Monstrrrualna Erudycja. Właściwie to samo co Strrraszna Historia, tyle że o wulkatach, ewolucji, ocealach i innych pierdołach.

Pisz do mnie na gg:453287 jeśli jesteś zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię tą serię książek.
Najbardziej ci polecam "USA" i "Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się