HumanGhost

Książki - temat ogólny

10253 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2013 o 15:46, Robertcik1 napisał:

we wszystkich częściach Sagi...


W każdej książce sagi? Wydawało mi się, że w którejś nie było o niej wzmianki... Dzięki wielkie dawno czytałem i nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 15:48, Isildur napisał:

W każdej książce sagi? Wydawało mi się, że w którejś nie było o niej wzmianki... Dzięki
wielkie dawno czytałem i nie pamiętam ;)

pojawiła się w każdej. pod koniec było jej nawet więcej niż Geralta. cała ta Saga jest przecież o niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 15:50, Robertcik1 napisał:

pojawiła się w każdej. pod koniec było jej nawet więcej niż Geralta. cała ta Saga jest
przecież o niej. ;)


Ok dzięki wielkie :)

Czas sobie odświeżyć sagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł św. Mikołaj do pracy i przyniósł mi pakunek :) otwieram - a tam cykl B.Cornwella "Wojny Wikingów" WOOW!! :) zacieram łapska jak szalony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam szybkie dwa pytania:

1. Czy istnieje jakaś seria, która jest podobna do "Dragonlance"?
2. Czy są tworzone nowe książki o Conanie na Polski rynek? Chyba, że ta seria wydana dawno temu to już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 22:19, maniekk napisał:

1. Czy istnieje jakaś seria, która jest podobna do "Dragonlance"?

wszystko z Forgotten Realms. oraz, rzecz jasna, wszystko, co napisali razem Weis i Hickman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:05, Fimbulvinter napisał:

Książki z uniwersum Gwiezdnych Wojen nadają się do czytania czy po prosty wypuszczono
bo fani kupią?

przeczytaj świetną Trylogię Thrawna i w zasadzie możesz sobie dać spokój z resztą. niektóre pozycje są fajne, ale nigdy nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:05, Fimbulvinter napisał:

Książki z uniwersum Gwiezdnych Wojen nadają się do czytania czy po prosty wypuszczono
bo fani kupią?


Ale chodzi Ci o jakieś konkretne? ;) Na pewno przeznaczone są przede wszystkim dla fanów SW, ale niektóre pewnie spodobają się wszystkim fanom SF :)

EDIT: Mi najbardziej spodobała się książka o tytule "Ja, Jedi", ale opinie o niej są różne :) Dużo dobrego słyszałem o Trylogii Thrawna, ale szczerze mówiąc nie pamiętam już czy sam ją czytalem (ksiązki z uniwersum SW czytałem całe lata temu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:18, pawbuk napisał:

EDIT: Mi najbardziej spodobała się książka o tytule "Ja, Jedi", ale opinie o niej są
różne :) Dużo dobrego słyszałem o Trylogii Thrawna, ale szczerze mówiąc nie pamiętam
już czy sam ją czytalem (ksiązki z uniwersum SW czytałem całe lata temu) :D

pamiętałbyś, gdybyś ją czytał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:23, Robertcik1 napisał:

pamiętałbyś, gdybyś ją czytał. ;)


Czytałem kilkanaście książek SW, pamiętam może 3 :D Przypomnij mi w spoilerze o czym była ta Trylogia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz, mam wrażenie, że to czytalem, ale żadnych szczegółów nie mogę sobie przypomnieć :D Podobnie mam z Paktem na Bakurze - wiem, że tą akurat książkę czytalem, ale nic z niej nie pamiętam :D
Chyba Trylogię Thrawna muszę sobie przypomnieć :) Ciekawe czy jest gdzieś do zdobycia w wersji cyfrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem w kawiarni pana Chrisa Hadfielda, najsłynniejszego astronautę XXI wieku. Okazało się że podpisywał książki w księgarni za rogiem. A jeszcze wczoraj słuchałem sobie jego wykonania "Space Oddity" z ISS :)

20131218154300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się