HumanGhost

Książki - temat ogólny

10253 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2011 o 12:07, Laid_back napisał:

Ta promocja była również 2 lata i chyba 3 lata temu. Bardzo dużo księgarni i wydawnictw
przygotowuje coś w tym czasie, więc warto śledzić ich strony


To można się spodziewać, że w tym będzie to samo :). Akurat w zeszłym roku olśniło mnie wieczorem ostatniego dnia promocji ... ale z zakupów i tak byłem zadowolony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 19:30, HumanGhost napisał:

Masa literówek, które aż kują w oczy.

Kłują w oczy :P Mam nadzieję, że nie masz mi za złe, że Cię poprawiam, ale to w końcu temat o książkach, a porządny czytelnik powinien dążyć do doskonałości, jeśli idzie o znajomość zasad pisowni ^_^

btw Cieplarnię czytałem dawno, ale z tego, co pamiętam, to książka była zacna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 01:01, Laid_back napisał:

Wygląda na to, że w empiku będzie promocja (w dniach 18-19) 30% taniej przy zakupach
powyżej 50 zł :)
http://www.empik.com/swiatowy-dzien-ksiazki

Kiedyś wybrałem się do Empiku, chyba był to dzień właśnie książki, bo były dość spore obniżki, nie pamiętam konkretnie ile, ale wiem, że kupiłem "Tako rzecze Zaratustra" Nietzschego za śmieszne pieniądze, kilkanaście zł :) Wtedy dawali spory rabat niezależnie od ilości kupowanych książek czy kwoty wydawanej - to jest porządna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 15:39, nolif3r napisał:

W skład tej promocji wchodzą wszystkie dostępne ksiązki czy może tylko jakaś określona
część ?


Tako rzecze regulamin na stronie :)
- Przedmiotem promocji "Książki 30% taniej" [Promocja] jest promocyjna sprzedaż książek z katalogu ''książka'' (produkty krajowe) w Sklepie Internetowym empik.com. dostępnych pod linkiem http://www.empik.com/ksiazki
Edit. Ale...:
5.2. Z Promocji wyłączone są wszystkie produkty:
1. z katalogu 'książka' z dostępnością „przedsprzedaż”, "wysyłamy w ciągu 30 dni" oraz „niedostępne”,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni kolekcjonerska edycja Sagi o Wiedźminie ( http://www.empik.com/wiedzmin-edycja-kolekcjonerska-sapkowski-andrzej,12592,ksiazka-p ) od zwykłych wydań? Poza szatą graficzną tylko grubą okładką i zbiorczym pudełkiem, czy dochodzi coś jeszcze?
Bo przy tej promocji nabycie zaczęłoby być opłacalne, więc się zastanawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 16:28, Liqid napisał:

/cut/

Z tego co pamiętam to opowiadania wydane są jako jedna a nie dwie książki. I jak ustawisz na półce to grzbiery tworzą napis "Wiedźmin" + autograf ASa ;).
I nieszczególnie IMO się opłaca brać w tej promocji, lepiej ją przeznaczyć na coś innego bo taką cenę jak empik w promocji cały czas oferują sprzedawcy na Allegro (z wliczoną w to przesyłką) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 16:28, Liqid napisał:

Bo przy tej promocji nabycie zaczęłoby być opłacalne, więc się zastanawiam ;)


Rozglądaj się na aukcjach bądź dużych księgarniach internetowych. Ten zestaw możesz kupić już w granicach ~190 PLN+, biorąc pod uwagę cenę empiku, jeszcze ze dwie dodatkowe pozycje kupisz, jeśli nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ z obniżką empiku -30% (bo w kontekście tego pisałem) zestaw ten kosztuje tam jakieś 188zł, więc taniej niż z przesyłką na aukcjach ;)
Niestety, kolekcjonerka Wiedźmina uszczupli budżet, więc nabędę pewnie na aukcji kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:07, Liqid napisał:

Ależ z obniżką empiku -30% (bo w kontekście tego pisałem) zestaw ten kosztuje tam jakieś
188zł, więc taniej niż z przesyłką na aukcjach ;)


Coś w tym jest, muszę przyznać ;]

Swoją drogą coś mi się wydaje, że ceny w empiku lekko podskoczyły na czas promocji. Ale może to tylko złudzenie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś i może się wypowiedzieć o książce "z Mgły Zrodzony" Sandersona? Myślałem czy by sobie nie zamówić w związku z empikową promocją, ale nie wiem czy warto (chociaż oceny które znajdowałem są bardzo pozytywne). Zawsze lepiej się jeszcze poradzić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałbym takie nietypowe pytanie, jak mi się zdaje. Otóż planuję nauczyć się języka włoskiego. Potrzebuję w miarę taniego podręcznika. Zaczynam od zera, więc dobrze by było, jakby to nie był podręcznik w całości po włosku, z wiadomych powodów.. :)

Przy okazji mógłbym spytać się o jakąś książkę fantasy? Klimaty w stylu Dragon Age, jakieś średniowiecze itp.

Z góry dzięki. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 14:03, drblase napisał:

Czytał ktoś i może się wypowiedzieć o książce "z Mgły Zrodzony" Sandersona? Myślałem
czy by sobie nie zamówić w związku z empikową promocją, ale nie wiem czy warto (chociaż
oceny które znajdowałem są bardzo pozytywne). Zawsze lepiej się jeszcze poradzić ;).

Warto, sam byłem bardzo pozytywnie zaskoczony trylogią. Fabuła jest logiczna, bohaterowie sympatyczni, zwroty akcji są, niebanalne zakończenie serii też, a wisienką na torcie jest świetny system magii. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 15:15, Asthariel napisał:

Warto, sam byłem bardzo pozytywnie zaskoczony trylogią. Fabuła jest logiczna, bohaterowie
sympatyczni, zwroty akcji są, niebanalne zakończenie serii też, a wisienką na torcie
jest świetny system magii. Warto.


Same pozytywne opinie więc zamawiam. Do tego wziąłem "Na szkarłatnych morzach" Lyncha i "Amerykańskich bogów" Gaimana.

A wy co sobie w empiku zamówiliście/zamówicie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 13:07, drblase napisał:

A wy co sobie w empiku zamówiliście/zamówicie? :>


7 książek, nie mam pojęcia kiedy przeczytam skoro w szafie czeka przeszło 30 na swoją kolej :(
do kolekcji:

Wielki Projekt
Najwspanialsze Widowisko Świata. Świadectwa Ewolucji
Kanon. Wyprawa Galopem Przez Piękne Podstawy Nauki
Dlaczego Drzewa Przestały Mówić. Ludowa Wizja Świata
50 Wielkich Mitów Psychologii Popularnej
Straszny gość
Klasyka Polskiego Komiksu - Tytus, Romek i A''Tomek: Księga 80-lecia (jako fan Tytusa musiałem dołączyć to do kolekcji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 5 książek:

Tern
Terror
Kameleon
Rozbite okno
Opowieści o Makabrze i Koszmarze

W szafce czekają jeszcze 4 książki w kolejce, więc w sumie daje to 9 :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się